Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikxxx

ALL

ahojte, chcem sa opytat ci ste bola niektora operovana pazuchovym pristupom ???

citam pozitivne ohlasy aj negativne, no nie pozitivne su zo strany skusenych odbornikov, vraj ze to bezpecnejsie a estetickejsie.

jajakarinka

Serena......sama by si to nezvladla to neni sanca......neboj najdes si taku polohu aby si ju mohla objat a polaskat ....prvy tyzden je najhorsi ako bolesti som nemala ale ruky ma nepustili nezdvihla som ich mala som problem sa najest vstavala som s gaucu len s pomocou priatela neobliekla som si tricko sama zas s pomocou priatela) prudke pohyby to nehrozi:-) spavala som v polosede a ako som pisala v obyvacke:-) a moja karinka sa potom pekne naucila ze si musi ku mne pomalicky sadkat lazkat si a hlavne neskakat ale ked sa chcela tulkattak vzdy som si ju pritulila ale tak opatrne:-) som jej ukazovala ze mam bolacku tak potom chodila hladkala ma fukala mi bolacku :-) zvladnes to neboj ved budes mat prisebe maminu :-)

Serena

jajakarinka dakujem za reakciu..presne, aj my to tak mame, postielka pri posteli, dokonca zaspava pri mne a potom ju prekladam:(..fakt si to neviem predstavit ako to bude..preto si vlastne planujem opku na leto, kedy ma moja mama prazdniny, cize mi bude k dispozicii..jasne, ze by som to chcela este pred letom, ale manzel sa nebude moct uvolnit z prace:(..

jajakarinka

Serena ....ja mam tiez dvojrocnu dcerku som skoro 3tyzden po opke ...hlavne niekto musi byt pri tebe nonstop aspon tyzden aj viac lebo ty budes musiet mat kludovy rezim nic nebudes moct robit len sa setrit:-) ja som sa jej snazila vysvetlit ze maminka ma bolacku :-) ale bolo mi velmi luto ked sa chcela pomojkat alebo ist na rucicky a nemohla som ju zobrat ....vzdy ked sa chcela pomojkat tak som si cupla aby sa mohla ku mne pritulit ...spavala som prvy tyzden aj v obyvacke pretoze ja mam postielku hned vedla postele a bala som sa ze ked sa v noci zobudi a vylezie s postielky a hodi sa mi rovno na hrud co mava vo zvyku :-) ale ked budes mat pri sebe niekoho tak sa to da zvladnut .....

Serena

Ahojte baby,
som tu nová, i keď nejaký ten čas sledujem toto fótum. Ja patrím medzi tie, ktoré nemaju prsia, fakt žiadne:)Poslala som aj foto do galerky, takže samy uvidíte..som rozhodnutá pre plastiku a v podstate píšem, lebo chcem vidieť vaše už urobené prsia a aj tie predtým, na porovnanie. Mám konzultáciu dohodnutú na máj v Avelane.
Jedine, čo si neviem predstaviť je fungovanie s dieťaťom po operácii..keďže moja dvojročná dcérka je veľmi mojkací typ. Ako ste to prekonali vy s detičkami?

henka88

elle
keď si dáš aspoň tých 370ml, tak nič nepokazíš a nebudeš to mať veľké :) ja som sa tiež bála pred opkou, teraz by som si dala možno o kúsok viac, ale stačí mi aj toto. Ja mám že úplne rebrovitú hruď, teraz mi ešte vidno rebrá v medzere medzi prsiami, ostatok zakryli imploše, ale nie je to nič natiahnuté, ale vyzerajú veľké pekné. Také stredné prsia, sú do dvoch dlaní :D No ale v obyčajnej podprde nevidno rozdiel, keďže predtým som nosila riadne vypchávky, ale naholo sú pre mňa krásne a väčšie by asi práve pre danú konštrukciu a málo tuku bili do očí. Kedže máš ešte mesiac, neboj sa, toľko krát to môžeš pomeniť, ja som sa až tri dni pred opkou definitívne rozhodla pre 375ml (chcela som 365 mentori). Polytechy sú placatejšie a veľmi pekné prsia spravia, také prirodzene vyzerajúce myslím, aspoň čo som videla fotky. Najlepšie by bolo pre teba kuknúť fotky v galérke a nájsť si podobné baby. Fakt, niektorá má 350 a má dosť veľké prsia, niektorá má 450 a má tie prsia menšie. Ja mám pod prsiami 74cm a nosím teraz 75C natesno, alebo 75D pohodlne. (Inak 80C je o dosť väčšie ako 75C, tie číslovania sú dosť chytené za hlavu, lebo napr. 70D je menšie ako 75C. Mi to vysvetľovali predavačky) No a naholo Dara, ako ja som ju nenašla vyslovene naholo, ale by sa mi zdalo aj veľkostne ako mám ja, ale v tých podprdách je očividne v pushupke alebo vo vystuženej podprde,no a to neveim ešte posúdiť, lebo ja prsia ešte k sebe nedám.) Ale C má určite. A profil ti aký chce dať dr. ja som prišla za doktormi normálne s vytlačenými obrázkami, ako chcem prsia - a jasne som povedala, že väčšie nechcem, tak že aké mi treba :)

elle

ja si nechcem rezat do prs, lebo sa mi robia hypertroficke jazvy, videl mi jazvy po znamienkach a sam pristupil, ze to povedie cez podpazusie... Bittersweet, ako to myslis, ze to bude viac vidno? Akoze rez bude vidno, alebo ze su to silikony? Zevraj pojdu ciastocne pod sval a ciastocne pod zlazu, robi to tak preto, ze ked sa predklonim, nech sa mi tam nerisuje silikon, neviem ci chapes... no normalne zvazujem 350ml- az 370ml,miesto 320 cize trochu vacsie... Len neviem ako mam s nim komunikovat, ked neviem popisat ze co chcem, neviem ci to spravne pochopi... Chcela by som C-cka.

jajakarinka

Lauritania....ahoj kocka tak na kontrole som dopadla dobre ....len to lave prsko si mam tak napravat zdvihat si ho v podprde vviac ako to prave ....a zvrchu ho mam dost opuchnute ako to prave mam ho opuchnite od zaciatku a vobec ten opuch neustupuje neostane mi take vsak? :-) dost som s toho nervozna:-) na kontrolu mam ist az 15 maja. A pre istotu si mam doniest aj ten pas ....ty sa mas ako ?:-)