Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikxxx

Susy1982

dakujem, ano pocula som a preto som prekvapena ze ma velmi prijatelnu cenu a dokonca najblizsi termin ma volny uz koncom maja.

jajakarinka

Lauritania......maleeee?:-) podla mna su akurat :-) ty kokso a bolelo ta to ked sa ti to roztrhlo? Prosimta a kolko treba nosit tu pooperacnu podprdu? A na kontrolu kedy ides? Ano strasne rychlo to bezi :-) merala som si obvod prs a stale mam 98cm od opky uz by to mohlo ostat:-)

lauritania

jajakarinka - ahoj , dakujem pekne :-) , už sa aj mne začínaju cici páčiť , už mäknú a sú už také iné ako na začiatku , aj chytaju peknú formu , sú také živé a vôbec mi nepridu že nie sú original :D , a zdaju sa mi malééééé , hiiiii. / v utorok bude už 6.týždnov , uteká to :-) /
Juj stehna - dnes sa mi zrejme natrhol steh , mam dierku asi 1,5cm velkú , neviem čo s tým , natieram betadinom , mam to prelepené , v pondelok budem musieť volať na ambulanciu , dufam , že sa to zacelí a nebude to treba prišiť ... nechápem že teraz po piatich týždnoch ked jazvy vyzeraju zacelené a zahojené sa stane niečo taketo .... :-/

jajakarinka

Lauritania....ahojkaj :-) konecne sa citim dobre ako zena nie ako pristavacia draha pre lietadla:-) viesco som prekvapena ze ja som nemala ziadne bolesti ako sem tam ma zastipkalo palili ma tie prsia strasne ale inak v pohodelenzo vstavanim som mala problemy:-) uz sa zacinaju pekne usadzat :-) ale najskor som mala opuch na lavom prsniku po 3 dnoch zas na pravom a uz som radsejtie prsia nepozerala:-) na kontrolu idem teraz utorok 15 ....ale tuto nedelu sa mozem osprchovat a oprat si podprsenku strasne sa tesim do sprchy:-) :-) :-) :-) hlavne som v klude nerobim nic namahave akurat predvcerom som umyla riady a tak pomalicky sa motkam po byte :-) ty sa mas ako? Prska aj nozky suuz ok? Inak pozerala som si tvoje fotky a je uzasne a obdivuhodne akymi si si presla zmenami klouk dolu!!!!!!! A tie prsia mas krasne :-)

Tinizmus

Baby,dnes som prvykrat po tyzdni bola na cerstvom vzduchu,ale som slaba ako cajik,po 4 min som z obchodu musela ist prec a ist si sadnut do auta,bolest a pichanie aj napriek tomu,ze som si rano dala kombo novalgin+panadol....ale aj tak,som na seba pysna :P
Do prace pojdem az v priebehu dalsieho tyzdna,tak hadam to uz budem hafamz fit :)

Susy1982

NICKxx
dR.Jurasek,je prvy znamy plasticky chirurg v KE,zvecsovaniu prs sa venuje pomaly 20rokov,mam jednu znamu co tam bola uz pred rokmi a je spokojna so vsetkym,aspon co som mala posledne spravy ,treba ist na konzultaciu k viacerym a potom sa rozhodnut ....

henka88

janas86
ahoj, mne povedal doktor, ze mozem aj bez podprdy chodit, ale to na bežný deň. Na svadbe by si teda asi nemohla moc náruživo tancovať :D No ale ja sa chystám pre istotu tak po 3 mesiacoh možno že občas, keď bude treba. Čiže to máš skoro ako ty.