Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

jajakarinka - hiiii , pekný koment , čakam ešte na tvoje fotky ... tak si ten pás daj , aspon na noc. nič nepokaziš .... daj si ho podla mojej foto .... ten čo je vyžšie musiš ťahať nadol , zatiahni si to tak aby si to aj citila , tak viac silnejšie , ono postupne prestaneš citiť , a nebudeš an citiť že maš ten pas. ak si nebudeš vedieť poradiť , piš !

VeVerka11

Serena
Ahoj, ja som bola tak operovaná, teda ja mám implantát vkladaný rezom v podpazuší. Operovaná som bola u Dr. Červeňa a mám dokonca aj anatomické, čo väčšina doktorov nerobí, iba guľaté tak dávajú. Nemala som základ skoro žiadny, takže prístup spod prsnej ryhy nebol možný. Som po operácii viac ako 9 týždňov. Ak máš nejaké otázky pýtaj sa :) :)

Serena

Aj mna by zaujimalo, co ste poculi o endoskopicky asistovanej augmentacii, resp, ci niekoho poznate, kto bol takto operovany...uvadza sa, ze je to menej bolestive, rychlejsie zotavenie a tak...ale zas je to vhodne len pre urcite typy zien...

jajakarinka

Lauritania....v prvom rade ked som si znovu pozrela tvoje fotky tak som skonstatovala ze ich obe mame kraaaaaasne:-) v druhom rade ze mam ten isty opuch ak. Ty..... mam sto chuti si dat ten pas. :-)

jajakarinka

Lauritania....nooooo tie bodky urobil aj mne na podprde aby som vedela ako si ich mam spravne napravat:-) idem pozriet. Tvoje fotky :-) normalne mam chut si dat ten pas :-)

lauritania

jajakarinka - mne bol pri druhej kontrole tiež žikla , červen len pribehol , nakukol a odbehol , hhiii . že treba dať pás povedala sestrička , založila , žikla schválil . žikla mi hned na prvej kontrole nakreslil na podprdu aj čierne bodky fixkou aby som vedela kam ťahať bradavky a usadiť prsia . je to super , lebo nemusim rozmýšlať ako ich položiť do podprdy ...pozri moje foto , mam tam foto so založenym pasom .... potom pozriem tvoje fotky či to máš až tak vysoko ako ja .....

jajakarinka

Lauritania.....ale mne ten pas nedal.... nervozna som s toho.....a este to mas? Jooooj tak super ze uz mozes aj normal nosit podprdu:-) poslala som fotky. Do galerie kukni potom ked ich tam nas zajacik da:-) mne ho kazal len tak vyssie si davat to prsko v podprde ako to druhe .... mna kontroloval dr.Zilka pretoze dr.cerven operoval ale nevadilo mi to :-) nemam si dat ten pas:-)

lauritania

elle - vôbec nerieš kto akú ml velkosť má , pretože bude 20báb s rovnakou velkostťou v ml a všetky budu mať prsia uplne iné , zaleží to všetko od viacerich faktorov : nielen od výšky , váhy , ale aj o rozložení hrudníka , svalu , kostí .... toto presne mi povedal doktor , ked som pred opkou bludila denne 5 hodin po nete a hladala prsia s velkostou okolo 400ml , aby som mala predstavu že ake asi budu. chcela som prirodzene : ani male a ani velke , a hlavne aby neboli bomby , dal mi 410ml a som plne spokojna , vobec nevidno že mam silik.prsia , iba ked su nahe prsia tak vidno že nie su tak pevné a krasne prirodzene. Som len 6 týždnov po opke a kludne by som si vedela predstaviť aj väčšie. Teraz som videla fotku čo dala baba s 515ml prsiami , a má ich dokonca menšie ako ja 410ml .... nehaj to na doktora a nerieš to , lebo sa z toho zblazniš !!!!!!

lauritania

jajakarinka .- to čo opisuješ s tym opuchom vyžšie , tak to je to čo som riešila a mam aj ja ... je to lepšie , ale je to ešte stále ... určite nám to vymizne a prsia budu rovnaké !!!!! prsia maju ešte čas , tak do 3 mesiacov sa vraj riešiť nemá ich výzor ....
ja všetko ok , od včera už nosim normálnu podprdu tak 3-4 hodky denne , ale inak neustale tu pooperačnu a na noc pás .....