Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabgal

Ahojte babule. Ja mám po opke 7 týždňov. Na konzultácii sme sa bavili s doktorom že mám miernu asymetriu, ale to že vyrieši rozdielnymi implantátmi. Pri opke však toto neurobil a vložil mi rovnaké a tým tu asymetriu ešte zvýraznil. Prsia aj jazvy sú krásne. Škoda že celý dojem z nových prsičiek sa takto pokazil. Na kontrole si aj doktor všimol ten rozdiel no povedal, že mierna asymetria je v pohode. Viac sa k tomu nevyjadroval. No len mne sa nezdá mierna. Bradavky mám pekne v jednej úrovni, len ľavé prsko mám celé väčšie a aj vystúpenejšie o min. 1,5 cm dopredu. Nech sa snažím akokoľvek obliecť vo všetkom je to vidno, ale podstatné je že to aj cítim. Ťahá mi oblečenie do strany. Ak to chcem vyrovnať musím si podkladať do podprsenky vypchávky zospodu aj zvrchu. Kontrolu budem mať budúci týždeň tak som zvedavá že ako sa k tomu doktor postaví. Chcela som sa spýtať či má niektorá z vás takú istú skúsenosť a ako ste to potom riešili.

biatlonistka7

u mňa jednoznačne zavážil prístup lekára! to je asi to najhlavnejšie pri rozhodovaní. Či sa s ním dá dohodnúť, či Ti vie poradiť, pomôcť a podobne. Pretože práve on bude zákrok vykonávať. Určite by som nezverila do rúk niekomu, čo berie svoju prácu s nechuťou a nie je ochotný ani mi vysvetliť prečo také a také silikóny a pod..

Jajkanr

Veju13 Veronika ahoj. Kedy mas 2.3. Kontrolu? Ja mam 2.3. Tu konzultaciu, ale o 14.30 az, uz je lepsie dnes? Drz sa, hadam sa uvidime aj :)

zoe23

Romanka25 ahoj, podla mna sa treba zamerat na referencie chirurga, tu by som az tak na cenu nepozerala a potom ci chces kliniku najblizsie k tvojmu bydlisko alebo si ochotna aj cestovat. A ja som napr. potom este aj nechcela aby to bolo take klasicke nemocnicne prostredie ale utulne, lebo ja mam strach z lekarov :) a neviem, ci este nieco ale najdolezitejsi je ten chirurg. Hlavne sa pytaj na konzultacii vsetko co ta zaujima a mala by si si byt ista ze on tvoju predstavu pochopil, ak si nebudes ista alebo sa s tebou nebude chciet nejak bavit a bude si stale svoje točiť tak k nemu ani nechod. A este mi napadlo, ze je dobre ist aj k 2 prip. viacerym lekarom na konzultaciu a zistit tak ci maju rovnaky nazor, lebo niekedy sa nezhodnu...

Romanka25

Ahojte baby, chcem sa s vami poradiť. Rok už tak intenzívne premýšľam, že by som išla na zväčšenie pŕs. Kliník som si pozrela už množstvo, len neviem na čo sa zamerať pri výbere. Či na cenu, alebo na čo. Nechcem po zákroku banovať, že som si ich dala ak nebudú spravené tak ako si predstavujem.. :/

Veju13

Ale mam chripku baby. Takze aj tak by som teraz k nemu nemohla ist.Je to len tyzden do terminu kontroly, pochybujem, ze ma niekde vopcha. Pisala som mu aspon mail. Taka som bola stastna,ze som to tak dobre znasala a teraz toto.Lebo som bola uplne samostatna a bolest skoro ziadna.Ale ste velmi zlate,ze ma podporujete.Veru skoda... Ale daj vediet ako ti dopadla kontrola :)

zoe23

Veju13 mmmm žial, neviem, ja som taku bolest nemala ale keby to bolo horsie urcite by som volala Mladekovi a necakala do toho terminu... nezaoberaj sa tymi prsiami, ziadne videa s kontrakturami nepozeraj, lebo si to privolas, skus na nieco ine mysliet. Drzim palce :)

susi30

Ja mám 1.3. kontrolu škoda že sa minieme, skús mu zavolať, čo sa deje, či nemôžeš príst skôr na kontrolu, hlavne nepanikár a mysli pozitívne, neboj bude to dobre :)

Veju13

Susi,ale mna doteraz nic nebolelo.Normalny priebeh podla mna je, ze to boli cim dalej menej a nie viac.2.3. mam kontrolu ale asi sa zblaznim dovtedy. Uz som uplne paranoidna, pozeram videa o kapsularnej kontrakture a bojim sa, ze ked ju nemam teraz, tak ju dostanem neskor. Mal ju tu niekto?