Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

3adka7

ahojte som tu nova, o zvacseni prs uvazujem od puberty, tiez som jedna z tych co im matka priroda zabudla pridelit nejake to cislo do podprdy.....mam 37rokov a tri deti, prsia mi po detoch ostali na nule, uz ma nebavi trapit sa hladanim plaviek a podprseniek, ktore dodaju objem, ked vsak neni k comu dodat ten objem....tak som sa rozhodla, navstivila dr. Cervena a termin mam 14.maja, ma to ovsem hacik...moj muz je zasadne proti, nechce o tom ani pocut, uz mam strach mu to co i len naznacit.....takze nie je tu nejaka kocka co mala ten isty problem a dopadlo to dobre....som rozhodnuta ze neustupim, a prinajhorsom mu poslem rano smsku ze som isla na plastiku....je to moje telo, moje neustale trapenie a mindraky

Klara154

lenusa00 tak u mna to bolo nastastie, ze do tretice vsetko dobre a uz dalej som nemusela ist. Tiez som bola v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Bola som velmi prijemne prekvapena pristupom a starostlivostou. Co si od kliniky cakala? pre mna bolo velmi dolezite aby som vedela na com som, co ma caka a aby mi vedeli poradit a prave v tom mnoho klinik zlyhavalo.

adriana111

Ahojte baby,uz velmi dlho rozmyslam si dat urobit prsia a tento rok uz to chcem mat po sebe urcite :)
Mate niektora skusenost s panom doktorom Peter Bakos ?

Veju13

Ahojte babulky. Vy co uz mate po opke a nosite uz normalne podprsenky, chcem sa vas spytat na push upky alebo vystuzene podprsenky. Ake, z kade, za kolko kupujete? Je mozne, ze by tie vankusiky vystuzovacie na spodu podprsenky mohli zdeformovat silikon/prsia? Lebo som si asi kupila malu a kupovala som ked som mala este tvrdsie prsia po opke a teraz som zistila, ze prsia nemam ako keby vylozene nad tymi vankusikmi, ale tie vankusiky mi prsia na spodku stlacaju trochu. Netlaci, pohodlna je podprsenka, ale ked som si ju dala dala ostalo mi od toho vankusika otlacene a take ploche miesta. Potom som ju uz nenosila a teraz neviem ci mam paranoju alebo to mam ozaj stale yake stlacene,ploche od toho. Neviem ci mi nejak budetr vediet pomoct...

nikinka133

ahojte, 5. apríla mám termín operácie u doktora Červeňa. Už dva roky posúvam termín, lebo vždy mi do toho niečo vošlo, tak som si povedala, teraz alebo nikdy. Mám 25 rokov, výška 175 cm, váha 58 kg. Pánovi doktorovi som povedala, že nechcem žiadne mega bomby, nakoľko veľa športujem, tak mi navrhol anatomické 465 ml. Pod prsiami mám 80 cm, veľkosť tak asi A Za tie dva roky som si prečítala milión diskusií, pozrela milión fotiek Už sa bojím všetkého, bolesti, reakcií okolia, veľkosti, že nebudem vedieť nikdy športovať, behať ...Už mi asi šibe z toho všetkého, chcela by som to mať už za sebou Rok a pol žijem v Rakúsku, predoperačné som si vybavila tu, všetko je hotové, už len to najdôležitejšie - odísť na opku Mamka a priateľ ma podporujú, ocko o tom ešte nevie, asi ma zabije Potrebujem od vás podporu a povzbudenie :) ďakujem

Veju13

Funguje to tak, ako pisali. Posles fotku tvojich ors a tym ziskas pristup. A potom budes mat svoj album kde mozes davat fotky postupne po operacii.

raduzkach

Ahojte baby,viem ze sa to tu pytalo uz vela bab,ale ako sa dostanem do tej galerie ? Pisala som aj email ze by som chcela heslo a napisali mi ze ziadne heslo nieje ze musim pridat fotku svojich prs,to ako funguje prosim vas ?

lenusa00

Klara154 som velmi rada, ze stastie pri mne stalo :) nie je to lahke, najst kliniku - to ti verim. No sem tam treba posluchnut intuiciu. Ja som mala vybrate dve kliniky, kam by som zasla na konzultaciu. A prvu som navstivila v Kosiciach Centrum plastickej a estetickej chirurgie a som si povedala, ze uz na dalsiu kliniku ani na konzultaciu nepojdem, kedze tu som dostala vsetko co som od kliniky a od lekarky cakala.. :)

Monci666

Ahojte baby , mna to caka uz o mesiac , idem do BB k cervenovi 25. apr . ?? :P nieje nejaka co ma podobny termin ? ......SOM TO SKONZULTOVALA NAKONIEC ZE BUDE 545ML :D ....chcela som sa spytat ci sa daju predoperacne niekde u jedneho doktora vybavit BB ZV IBA BABI Z OKOLIA PISTE DIKYY