Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Klara154

Presne to je to, co som ti pisala aj predtym. Klinik je velmi vela. Musis si vyber zuzit co najviac a potom podstupit konzultacie. Ja som bola u troch lekarov a tych prvych dvoch som zavrhla hned. Kedze mi nevedeli povedat co by mne sedelo, co by mi odporucalo. Je jasne, ze zena ked ide si dat urobit prsia tak caka aj nejaku odbornu pomoc a radu :) a potom do tretice som sa dostala na tuto kliniku a vsetko fajn. Ano, ano, som spokojna. Staroslivost bola na urovni a hlavne som sa necitila, ze by som tam bola niekomu na obtiaz ako pri niektorych inych klinikach.

Romanka25

cicush - tie dávajú na každej klinike?
Klara154 - presne takým smerom by som sa chcela ubrať. Zistiť si či mi bude vedieť lekár poradiť. Lebo ja vôbec nemám tušenia o tom, že aké veľké prsia, aký typ ani nič podobné. A bola si spokojná aj s prístupom kliniky?
mala_sovicka - tvojho si dlho hľadala, čo je to dlho? :) sa mám pripraviť na to, že tento rok ich ešte mať nebudem a budem hľadať a vyberať? :P

susi30

susi30 baby, viete mi dat niektorá na vás kontakt, bola som na opke, ale nastali komplikácie, potrebujem sa vykecat, poradit, popísat, alebo ja ani neviem čo, ale idem sa zblázniť

mala_sovicka

Ono Romanka25 treba si uvedomit, ze kazdej zene vyhovuje nieco ine. Najlepsia kombinacia je ak je lekar skvely odbornik a pritom ma ludsky pristup. Len kym najdes takeho lekara tak to chce nejaky cas. Ja som toho mojho tiez nenasla zo dna na den :)

Klara154

Romanka25 podstatne je zamerat sa na kvalitu. Ja som predtym ako som podstupila zakrok som bola na konzultaciach u viacerych lekarov a to mi pomohlo sa rozhodnut. Vyberala som si najma podla toho, ci lekar vie poradit, ci mi vie odpovedat na otazky co ma zaujimaju a podobne. Najprv som myslela, ze pojdem na kliniku v bratislave ale po tychto konzultaciach sa mi pozdavalo najviac Centrum plastickej a estetickej chirurgie v Kosiciach u ktorych som nakoniec aj bola zoperovana. Je velmi podstatne aby ti lekar vedel vysvetlit preco ti dane implantaty radi a jedno s druhym :)

Veju13

Jajkanr
Ahoj Jani. Vies co, to iste to je. Pobolieva... Po kontrole hned pisem co mi doktor povedal nato. Ale bojim, bojim. Asi sa nestretneme, ja mam 9:40 kontrolu. Mohli by sme skocit na kavu len idem aj s priatelom a nie sme z NR tak by asi musel sediet s nami a pocuvat o prsiach :D.

Meggie 7721

Ahojte.Termín operacie mam 6.4. Doktor mi na konzultacii navrhol anatomy 395 a 445ml plus pexiu.meriam 163cm a mam 75kg,širšie boky.Chcela by som niečo malo zhodit,ale do opky to zrejme vela nebude.Ale rozmyšlam,či by som si nemala vypýtat vačšie,teraz nosím podprdu 75B.Operacia aj s predoperačnými vyšetreniami ma bude stát takmer 3500 ečok.Ked už za to dam tolko eur,chcem aby to v lete do plaviek aj nejak vyzeralo.Nieže budem mat za sebou plastiku a na hrudi dva male vyvyšene kopčeky.Nehovoriac o tej bolesti čo bude.Máte niektorá podobné miery a kolko ml ste si davali? Myslíte,že to čo mi navrhol stačí,alebo mám íst do vacsích? Ďakujem za odpovede.

bambulkova

Ahojte, kocky :)
Po dlhej dobe som nakukla a vidim, ze Vas coraz viac rozsiruje rady nas-stastne odoperovanych :) Ja uz mam nejaky ten den po opke-konkretne 4 rocky a mozem zodpovedne prehlasit, ze to bolo jedno z mojich najlepsich rozhodnuti...kocky-vy-ktoré este premyslate ci ano, ci nie-smelo do toho... :)