Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

ZULEKO
jej dakujem, určite sa pojdem pozriet este dnes! A ty si sa čo nepochvalila ze uz mas prsia v novej, aspon fotku hod :D
Celkovo sa čudujem, že ešte nie je nejaka špeci značka original pre silikonove prsia...

Zuleko

Monita
Ja ti poradim jeden obchod so spodnim pradlom,na hlavnej v Kosiciach otvorili vedla beponu obchod so spodnym pradlom ,pyzamami a podobne.Teraz v piatok som si tam kupila podprsenku prknu svetlu ruzovu cipkovanu 70 F;)) skus sa pozriet tam.A este new yorker ma niektore D dost velke,tak tie ti musia byt dobre aj mne su sice tesnejsia ale vopchamsa do nich;)

tomyum1

Caute baby monitaaa a lucka83, objednajte si z victoriassecret, asi 32DD, pri malom obvode a vacsich prskach je lepsie kupit vacsi kosik aby ta kostica dole netlacila. Lebo ma byt uplne pod prsnikom. Takze urcite budete mat E kosik, ja mam D. V beznom obchode tazko zohnat nieco. Mozno este esprit kuknite. Alebo lejaby, v ba na dunajskej hula shop (pre lucku 83 infoska - cmuk!!!) :-))))

Ponahlam sa, pozdravujem vas!!!! :-))))

daniellita

Lucia 83
No, ja som po troch deťoch, tak tie prsia aj tak vyzerali. :( Neviem aký košík budem mať teraz, lebo som ešte nebola nič skúšať, ale predpokladám že C. :(
lilabmw
mám 400ml okrúhle ES ale nízky profil, a v tom je ten problém

Monitaaa

lucia83
z tej triumph mam 75/D No tiez som si doteraz stale kupovala 75 a zapinala na najmensi, ale je pravda ze časom sa mi ten obvod stale roztiahol a uz mi tak nesedela, ja mam obvod taak 73, tak asi počuvnem pani predavačk a vyskusam si aj nejake 70/E, ale taaku som zatial nenasla, lebo ani ona ju v obchode nemala :D :D :D Tehotensku si kupovat nechcem, este si nahodou niečo privolam a mam po srande :D Ono je strasny problem najst peknu podprsenku bez push up, nie este bez kostice. Pokial by si kliniky zriadili aj mini butik na recepcii s takymi podprskami, tak to by bolo super :D

Lucia83

Monitaa
Ja si kupujem najmensi a zapnej na najmensi :-)
Len tosa dalo primalom kosiku. Len teraz ked potrebujem d-cko a 70 obvod tak neviim. Tu triumphku mam 70/e to som bola prekvapena ze mali taky obvod a mam ju zapnutu na najmensom. Ty mas kolkatku z nej? No sak toto ze ked niekde pojdem tak som chcela peknu a fakt som poehala vsetko a nic nezohnala. Esteze tomyum nam poradila asn tu sportovu.. Aj inernet som popozerala ale nic som tam nenasla. Mam jednu aj v galerke ciernu co som si kupila ked som bola tehotna a kojila. Ta je bez kostice a je docela dobra. Takze ked nic, tak aspon tu budem nosit. Skus mrknut v auparku je tem mothercare pre tehotne , tak som ju kupovala.

Monitaaa

Lucia83
no ja som z tych podprseniek uz hotova. tento tyzden prestavam nosit pooperačnu a začnem nosiť tu sportovku triumph čo mi tu baby odporučali, ale chcela by som mať doma aj taku ozajstnu :D keby somm niekam chcela vybehnut. V obchode s bieliznou mi pani povedala ze si nemam hladať obvod 75/D ale 70/E a zapnuť na volnejsie, ze to sa mi vraj 75 roztiahne a nebude mi drzať, tak neviem uz vobec lebo 70/E uz asi nezozeniem vobec, ty si ako kupujes obvod, podla cm na najmensie zapnes, alebo kupis mensi a zapnes na najvacsi?