Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

danielita

no ved to že človek si to nemôže dovoliť každý mesiac ako napríklad gelove nechty či solarku, ja som inak dokimu verila a som max spokojna, dal mi aj najviac ml ako sa dalo, sice chcem isť na reopku ale kvôli väčším implošom o niečo trošku viac ako ma Zuleko :))
ja to tiež poznam, aj drahý povie že su super ale ja musím byť v prvom rade spokojna, ja som nenasytna na velkosť :D
a prečo si sa rozhodla prave pre tuto dr? ja ju velmi nepoznam ani som o nej velmi nepočula..

Monitaaa

Zuleko
Moja prosim ta napis mi este blizsie kde ten obchod najdem, lebo az tak sa po obchodoch na hlavnej neorientujem :D je to na tej strane ako je napr tesco alebo na opačnej?

daniellita

ewel
ja som jej pred opkou ešte písala mail, že mám pochybnosti s tým nízkym profilom, ale ona ma ubezpečila, že je ten správny. nad reopkou rozmýšľam od prvého dňa po opke. :D Uvidím časom ako budú vyzerať, ako sa usadia, ale myslím už teraz, že mi to stačiť nebude. Stalo sa mi to, na čo som sa snažila dávať pozor, aby som neľutovala, že sú malé. A je to tu. Ja som na seba dosť kritická, aj keď ma môj muž "utešuje", že je to dobré, ja vidím že nie. Na začiatok sa naučím s nimi žiť a časom sa uvidí.

ewel007

danielita

myslíš pre ineho dr alebo impoše? aj planuješ časom reopku? ale ešte uvidíš ako sa usadia, prípadne možno reklamovať u dr keby si nespokojná.. ako dlho si po opke? ake si si ich predstavovala? aj si jej hovorila ake máš predstavi, velkosť tvar atd..?

Lucia83

Daniellita
Nebud smutna, ved to je super aspon c vzdy sa pozri do galerky co si mala predtym a hned sa budes tesit aj na tie c-cka. Ewelinka mi zobrala otazku preco nizky?

Tomyum
Cica a ty co kde sa flakas? Stale poezram ci nepises. A co prsko este tam je rozdiel? A tu victoriu si objednaas sama? Ja som si raz objednavala a platila som tam clo a neviem co este, dost vela to vyslo. Skoda ze neni obchod vs aj u nas.. Dakujem za krasny pozdrav hned mam krajsi den:-))

Zuleko
Ty si stratena cicka. Co sa ucis, ked nepises?? Posli fotecku som zvedava na tie tvoje krasavice v novej podprdke.

Monitaaa
Ty ake dobre napady, sup do nich a budes mat plno v takom obchodiku. Ved kolko je nas tu na fore :-)

daniellita

ewel
ja som si tento profil nevybrala. ja som na toto forum nechodila a nemala som toľko informácií ako mám teraz. vybrala mi ho doktorka vzhľadom na moju postavu a stavbu tela...atď. S odstupom času by som sa rozhodla inak.

ewel007

Zuleko

no draha že F ja sa poserem :) aj ja stem :) teraz som akurat dobrala antibitika sme mali s krpcom anginu ale že hrôza, tak dufam, že vo feb nič nechitnem, lebo malý je často chorý a ja zaroveň ním :(
davaj foto davaj :D