Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikuska124

Toryka

pravdupovediac stale si hovorim zajtra si uz dam pas a niky sa dako k tomu nedostanem. Rozdiel je uz mensi. Ha-ha a bala si sa ,ze ich budes mat velke este stastie,ze ta prehovoril na vacsie :) daj potom vediet ,ze co je to ta hrcka. Drzim palce,aby to nebolo nic vazne. Mna od operacie stale boli lava ruka tam kde ma aj pichali, nemozem ju poriadne vystriet a dokonca aj ked mam dlhy rukav ma to pobolieva, ale nemam tam ani modrinu ani nic,tak neviem ja som to sestricke hovorila ale iba mi povedala,ze si to mam natierat dakym kremom...Uz dam dakedy fotky. len sa musim pofotit.:)

evi22

Ahojte baby, som 5 týždňov po opke, a trošku mi mokvá jazva..... neviete čo to može byť? len dúfam že to nič nieje ...

lilabmw

Zuleko

uplne zdielam tvoj nazor :-D aj neviem ake kebyze si da a je vidno ze ona svoj tvar ma vytahany takze zase ich po nejakom case podla mna zase bude mat lajdaky :-D

Zuleko

Skoricka
Plackova nevie zniest,ze ma niekto vacsie cicky ako ona(Minarikova).Este nedavno som s mou pocuvala sjow,kde vravels,ze ide na reopku ale ze dava si 700 ml a tento raz okruhle a zrazu buf a najvacsie v Europe:DAle ona je vysoka velmi takze na nej tie prsia nevyniknu aj keby si da 1000ml,lebo je to zeniska velka.

kejtrina

čaute baby,

aj ja sa chcem troška ospravedlniť, že sem pomenej chodím a keď tak len čítam, tiež som začala pracovať, čiže mám menej času...

??? počujte slečny "po" ???
je normálne ak som mesiac po a všetko
mi pekne už odpuchlo a už ani nebolelo a zrazu ma začalo zasa pichať v ľavom prsku? tesne pred krámami nemám, akurát som začala asi pred tromi dňami spať už aj na boku - nie je to skoro?

ďakujem kočky

a ešte tu ktorási spomínala, masírovanie jaziev a aj pŕs - ako to, kedy to?

skoricka

akurat citam, ze Plackova sa v januari bude pysit najvacsimi silikonmi v Europe, ktore jej budu robene na mieru v IEM v Pezinku :DDD nuz...

Lucia83

Ewelinka
Vy budete pit a ja budem slintat, dam si nealko drincik ;-)
No to nas bude tesim sa. No nezda sami ze mam vacsie mozno kvoli tomu, ze su anatomicke. Tomasku stale otravujem ci som nemala ist do gulatych, ale dobre takto lepsie nez tie vobludy co som mala pred...
Jaj tesim sa na vas dievcata vsetky.

Zuleko

Babenky prepacte,ze tolko nepisem ale venujem sa naplno teraz skole a robotke.Tak som Vas trosku zanedbala.Monita ten obchod je na opacnej strane ako je Tesco vedla beponu,maju vo vyklade muzske pyzama tusim.Vecer sa pofotim a poslem fotky,zatial som kupila len tu jednu podprsku lebo je fakt s tym problem;)))danielita ja mam 170 a vahu okolo 55 teraz som trosku pribrala;)