Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Daniellita
Ty mas gulate, ci anatomy?? Pekne ich mas spravene . No ja som kosticovu ani neskusala myslela som ze nemozeme , tak neviem teraz. Aj ja sa bojim aby mi to netlacilo na jazvy. Mam ich velmi pekne ale aj tak. Skoricka hovorila ze ju to netlaci, tak musim skusit.

daniellita

Lucia 83
Chcela som ísť dnes nejaké pozrieť, ale nestihla som. Nemám žiadnu novú kúpenú. Ale mám dosť rešpekt pred jazvami. Aj keď mám stehy vybraté, mám ich prelepené, cítim sa takto istejšie. Musím skúsiť, či tie kostice nebudú na ne tlačiť.

Lucia83

Skoricka
No sak toto ze nekupila ten obvod je moj problem..
Mam sa dobre uz je to pohoda super, rychlo nam to ubieha, ty ten nas neopren uz iba na vecer budes nosit vsak? Uz od pondelka mozes normalnu?? Podprdka je dobra a tie kozenky v nej super. No aj mne mala do jednej supla, ale nie tak silno. Ale uz ju aj dviham asi by som este nemala, ale to iba v nutnych pripadoch . Ale kupila som paradne body ja kriklavo zelene. V nom budu tie kozeny nalozene. Odfotim a poslem do galerky. Take kriklave , ja som uchylna na farebne veci aj podprdu si predstavujem taku, len teda zatim nikde taka neni, nevystuzene a bez kostice:-((

skoricka

Lucka

ano viem o tom, ze by sa nemala, lenze ja som si ju kupovala s tym, ze dam prec kostice :D ale absolutne ma netlaci, velmi je pohodlna, takze neviem, ci ich vyberiem. Aj jazvy mam tenke, vcera som prelepovala a tie kostice sa mi tam nedotykaju... no uvidim, ale nebudem ju nosit do roboty, ani doma, iba ked dakde pojdem na kavu abo tak...co su mozno dve hodinky denne. Spim uz na boku, joj aj brucho by som si uz velmi chcela lahnut :( A vcera co sa mi stalo...priatel jak vedla mna lezal, ja som lezala na boku a jak sa pretacal, tak mi dal kolenom do cicky, no a teraz ma cely den v nom picha a dost to boli :((( on uplne hotovy je z toho, ale tak dufam, ze ta bolest prejde :( Ty sa ako mas? Kde si kupila podpiru? Aj ja by som chcela trojuholnikovy tvar, sa mi velmi paci ;)

Lucia83

Daniellita
Normalnu ale kosticovu? Co ja viem tak svagrina bola u cervena pred 2 rokmi a nemohla nosit kosticovu, dalsia co bola u druheho tiez nie. Tak teraz neviem.. Asi mu zavolam.

Baby z Avelane ako ste to mali??

daniellita

Lucia 83
Ja som takmer 4 týždne po op. Tiež mi doktorkka povedala, že môžem na chvíľu nosiť aj normálnu podprdu. A tiež mi povedala, že už môžem spať bez pooperačnej. Ale to si ešte netrúfam a ani nechcem.

bimbi

Misaela
Kazdy doktor kaze inak.. Cerven kaze uz po 3 tyzdnoch davat na den postupne jemne vystuzenu s kosticami, ktore si sama prisposobis podla seba, aby netlacili a na noc 6 tyz.pooperacnu.. Tu kosticovu presne preto, aby trosku isli k sebe..ale kazda asi poslucha svojho :)

Lucia83

Infra sauna sa tusim nemoze pri silikonoch.

A ta kosticova sa ma nosit mesiac po opke na chvilu?? To som nepocula.