Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Angie77

cez týždeň dakedy pofotím aj s tielkami a pošlem zajačikovi. Ten ľaví mám ešte opuchnutý trošku ale pravý už je vpohode... Neboj budeš ich mať pekné! A keď budeš chcieť tak trošku počkáš a dáš si spraviť časom väčšie... ale nemyslím si že Ti bude treba väčšie... a push upky existujú... ja tiež nemám bomby, tak akurát ku postave, len ja som sa bála od toho že nemám deti a ked teraz by som si dala väčšie tak pri tehotenstve by som mala bomby a čo potom... takže ja plánujem reopku ale až po dieťati aj to nie hneď... ale chápem tie ktoré už majú dieťa a chcú už konečnú veľkosť... Budeš spokojná, uvidíš...

ewel007

Lucinka

superske, už som aj babbám napísala, no to nás teda budeee :))
Tomaška už s nami kavičkovala tak isto trafi :D šak tomaška a dáš aj ty omakať :) inak Lucik to ja radšej omakam tvoje máš ich väčšie ako ja :)
aj shoping bude :D

Lucia83

Ewelik
No super, 13 teho ano. Inak skoricka ma ist tusim o 13 na kontrolu mohla by sa aj ona pridat. Super napis aj babam na fb tesim sa. Tomaska bude vdiet kde to je, takze mozeme v tych mlynoch. Ver tomu ze vymackam, tesimm. Takze dame to predbezne na tu 12 tu hod a ked skoricka bude moct dobehne potom za nami. Takze februar je tu uz co chvila no som zvedava ze na akej velkosti sa dohodnete. Nechaj tie 500 vky u seba potom ich posunies:-))
V tych Mlynoch by mohol byt aj obchodik s pradelkom, by sme sa vysantili.

ewel007

Lucinka

jaska, perfektne, teším na stretko a určite pôjdem, takže 13he? napíšem na fb aj v.girl aj kvetinke a snad aj cleuš pôjde, ale začala preovať a písala že skôr cez víkend ale isto im napíšem, takže okolo 12h v mlynoch??:))
no moja v januri mam konzultaciu ohladne ml a vo februari reopku tak ešte 500ky stihneš pomačkať :D

Lucia83

Daniellita
A ten nizky profil ti vadi, ci aj velkost?? A ten nizky to mas vlastne viac silikonu v spodnej casti ???

Lucia83

Ewelinka
Ahooj to je strasne vy sem uz strasne malo chodite koceny moje. Pisala som ci dame to predvianocne stretko. Hmmm???13 teho idem na kontrolu, takze sa cestou zastavim pre tomasku a pojde aj ona. Kontrolu mam na 11 tusim a macka ide o pol 11. Cize sa stretneme aj s nou kocenou. Mohli byist aj baby cleuska a kvetinka. Co ty na to??? Chcem si pomagat tie tvoje 500 vecky nech nemozem spavat a pojdem v january s tebouu :-)))

ewel007

aha, no mne to doki vysvetlil a hned aj navrhol vysoky, dakujem si zlataaa :))
pošli tu foto som zvedava teda ako ti vyzeraju po mesiaci, možno si naozaj len kriticka na seba :)
momentalne mám 56kg a 165cm výšku

daniellita

ewel007
mala som z nej dobrý pocit. Tých 400ml mi vyhovovalo, ale nevedela som, že to bude nízky profil. to som si zistila až potom keď som si preštudovala tú skratku implošov. Máš moju podporu že ideš do väčších, aj keď ich máš krásne teraz. akú máš výšku a váhu?