Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

sue33
vďaka a ty kedy ideš na opku?? .. či už si po???
ja som veľmi spokojná, ovšem ak mi neodpuchnú... chcela som čo najprirodzenjšie...

Rozalka

sue33
značka: Lonsdale London, veľkosť 38C, len pod prsami je trošku veľká, takže ak by som mala teraz kupovať tak stačí 36C, aj kamoška skúšala, ona má svoje 3-ky a jej boli celé veľké...

Rozalka

sue33

v Maďarsku, ale je to anglická značka.. aspoň keď som bola v UK tak tam som videla túto značku..
Kúpovala som ju ešte pred opkou, len tak aby som mala nejakú v pohotovosti, je fakt pohodlná..

evi22

Kvet11
dakujem za infosku, odsledujem si to a uvidim co bude dalej, stale si to prelepujem tou hnedou paskou .... :) kupila som si ju v Novamede nikde inde som ju nezohnala
este raz dakujem

Lucia83

Zuleko
Tak tie podprdy su nenormalne. Parada, take pekne vo velkom kosiku som ani nevidela. Mas tie kozane nalozene.

Rozalka

Zuleko
brutalne ich máš.... nemôžem pozerať tvoja, lebo ešte pôjdem tvojich šľapajách:-)))) a to už tu doma neprežijú...
veľmi pekné ich máš!!

ronie
tiež máš ich nádherné... tú podprdu bielu si kde kúpila???