Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

3adka7

Nikinka 133,tak uz mi to schvalil, resp. snazi sa to preglgnut, takze zajtra volam do B.B. a tesim sa. A ako sa citis? Je to lepsie?

biatlonistka7

tak prístup lekára je jednoznačne najdôležitejší :-) o tom naozaj niet pochýb. Osobne keby mne sa lekár nepozdával tak by som do toho určite nešla.

lenusa00

Klara 154 tak mne v prvom rade islo o kvalitu a o pristup. Ja som proste chcela aby mi doktorka vedela poradit implantaty, velkost, dobu zotavovania a taketo pre mna normalne veci, ale nie pre kazdu kliniku su normalne ;) a v Centre plastickej a estetickej chirurgie sa o mna prikladne starali, konzultacie boli velmi fajn, vysvetlili mi vsetko co som chcela vediet, vyvratili moje obavy. Cize je toho viac preco som sa prave pre nich rozhodla.

nikinka133

adka

mám presne tú istú veľkosť :D :D 465 ml anatomické :D len mám 175 cm a 58 kg :) zatiaľ z nich veľa nevidím, ale už teraz viem, že budú super a aj pán doktor mi povedal, že veľkosť mi sadla úplne perfektne.

Mne povedali na klinike, ak budem celý deň ležať, svaly mi stuhnú a budem mať veľké bolesti, dnes som napr. skoro celý deň nebola doma a tom som len druhý deň po opke, bola som na nákupoch, samozrejme nič som nedvíhala len som bola v pohybe, ale pohybujem sa ako taký robot :D .. a už teraz cítim, že je to oveľa lepšie, aj lepšie sa mi leží na chrbte, nemám také bolesti ako včera večer. Ale určite je to individuálne ! Všetko s mierou a treba počúvať svoje telo.

Manžel má pravdu, operácia má svoje riziká a aj tie silikóny nie su pre telo prirodzené, ale ja si nepripúšťam, že sa mi môže niečo stať alebo z toho budem mať nejaké komplikácie v budúcnosti. A aj keď áno, tak to budem riešiť keď to bude aktuálne.

Nechápem, prečo je manžel zásadne proti, veď by mu malo záležať na tvojom šťastí :-( Ja nemám zatiaľ deti ani manžela, ale viem, keby mi priateľ povedal, že sa so mnou rozíde kvôli silikónom, tak by som porozmýšľala nad tým, či ma vôbec miluje :-/ No musí to byť ťažké, však už aj samotné rozhodnutie ísť dobrovoľne na operáciu nie je jednoduché a keď človeka ani vlastná rodina nepodporí, tak neviem :-/

3adka7

ahoj nikinka, dakujem za odpoved, toto iste caka aj mna...rez cez pazuchy a pod sval, mam 182cm a 61kg, navrhol mi 465ml a kvapockove, tak strasne by som ich chcela, ale ten moj chlap asi potom fakt odide, tvrdi ze si ma vzal s prirodzenymi a ziadne umelace nechce, ze je to rizikove do seba pchat cudzie telesa a ma aj ine argumenty....avsak nabuduci tyzden musim volat ci pridem....takze moc casu na rozhodovanie nemam....ked nepojdem budem to lutovat a vycitat ja jemu....deti maju dcera 14, syn 10a dcera 4. Prekvapilo ma ze ti sestricka povedala ze sa mas hybat, mne tam tvrdili, ze tyzden byt v totalnom klude, comne sa bude dat tazko.

nikinka133

ahoj adka...

rez mam cez pazuchu, čakala som väčšiu bolesť a že rukami ani nepohnem, ale v pohode robím všetko len opatrne. Implantáty mám pod svalom. Sestrička na klinike mi odporučila, aby som sa čím viac hýbala, ale len prechádzky a tak, aby svaly nestuhli a aby som nemala veľké bolesti, takže ja ani neležím vôbec, iba v noci. Samozrejme žiadne prudké pohyby nerobím, ruky nedvíham nad hlavu, obliekanie mi robí trocha problém, ale mikinu si v pohode oblečiem alebo voľnejšie tričko či košeľu. Pomáha mi mamka, ale zatiaľ mi musela len vlasy umyť :) Najhoršie je asi ráno, keď sa musím postaviť z postele, odporúčam pred operáciou trošku zamakať na brušnom svalstve :P .. Musí to byť strašne ťažké, keď ťa manžel nepodporuje a vyhráža sa ti rozvodom :( Mňa priateľ nepodporoval ani neodsudzoval .. Pochopil, že to robím kvôli sebe a zmieril sa s tým. :) Ak si pevne rozhodnutá, choď do toho, nemáš sa čoho báť. Neviem aké veľké máš detičky, ale určite to pochopia, že mamka sa teraz nemôže namáhať a potrebuje trochu odpočinku a dúfam, že sa aj tvoj manžel nakoniec s tým zmieri, možno sa o teba len bojí :-/

3adka7

ahoj nikinka, to mas super ze mas za tym, ja sa obavam prave tych bolesti, kedze mam tri deti a pomoc v muzovi cakat nemozem, ale predpokladam, ze mas doma niekoho kto ti pomaha zdvihat sa a ty len oddychujes.......a kde ti viedli rez? pod prsiami ci v pazuchach? mas to pod sval, ci len pod zlazu...dakujem za info

3adka7

natalka, dakujem za podporu, manzelovi som skusala navrhnut aby ma v tom podporil, ale jeho reakcia bola priam burliva, s tym, ze sa ma uz v zivote nedotkne, a ze sa bude chciet rozviest.....vyhraza sa, mame tichu domacnost a evidentne dufa ze ho posluchnem a dam s tym pokoj....neviem co robit, jeho sestra ide somnou na operaciu, dali sme si rovnaky termin a teraz je nastvana ze chcem cuvnut a sa ho bojim, vraj nech rovno napisem ten rozvod...vraj si ma nezasluzi ked ma nevie podporit, ale ma terorizuje rozvodom

nikinka133

ahojte.. tak mám po operácii.. aj keď sa mi nikto neozval, napriek domu pridám svoju skúsenosť, možno niekomu pomôže :) Pán doktor Červeň aj celý jeho tím a klinika sú úžasní, starostlivosť 100%. Bolesť minimálna, najviac cítim chrbát a tlak na hrudníku, ale dá sa to vydržať. s veľkosťou som zatiaľ spokojná, aj keď prsia uvidím až o týždeň. Tabletku od bolesti som si zobrala len jednu. Fungujem normálne, zvládla som aj 4 hodinovú cestu autom, ale musím sa priznať, že som cítila každý kamienok aj jamku :) ... Tak ostatné, čo nad tým rozmýšľate, smelo do toho ! .. :)

NatalkaBS

zasadne proti bude len do casu kym s novymi prsiami neprides domov a nechyti si ich ;) to ti garantujem. Chlapi sice tvrdia, ze silikony sa im nepacia, ale je rozdiel ked zena ma nulky a potom po plastike pride domov s krasnymi trojkami. Moj chlap bol neskutocne rad ;)