Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

angie 77
moja ale ja mam gulate a mala som mensi zaklad ako ty tak ich mam mensie ...aspom tak ich vidim v podprde a myslim ze to neni taky rozdiel bez podprdy.ale v pohode bcka su to isto.

xexenka

nadranka

mmmm čo mám k tomu dodať..
vysvetlenie bolo - moje telo to neprijalo dobre,resp. zareagovalo divne

čo mi príde dosť plytké, nakoľko silikón je OK, len prsník padol. teraz vie čo má robiť, len prečo to nebolo spravené vtedy? ja som neni odborník aby som si vybrala ako sa mi to vloží, atď..

nadranka

xexenka

Inak si prvá aspoň čo ja viem, čo napísala že nie je spokojná po práci dr. Červeňa. Každý ho zatiaľ len chválil. Ktovie prečo sa to stalo, ja na tvojom mieste by som žiadala adekvátne vysvetlenie.

xexenka

tomasova

dakujem. no je to uz na 100% ze do toho idem-v stredu, len sa obavam tej velkosti..

Mam veriť Dr. ktorý spravil to čo mám teraz, takže to nie je ľahké :/

+ ma mrzia tie €

tomasova

XEXENKA
ahoj kocka,nezufam,neviem teda ako sa citis ale ak mas takyto problem a niesi spokojna ako vyzeraju tvoje prska tak sa neboj tej reopky,len do toho chod a budes krasna a hlavne spokojna a stastna...ved ide o to aby si bola spokojna....podstupila si to 1x tak chod do toho aj teraz a uvidis ze sa to podari...strasne ti tu budeme drzat palce....

xexenka

skoricka

takze aktual.foto som poslala na email :/
Je to ešte horšie než som si myslela, nakoľko som sa už dlhšiu dobu ani do zrkadla nepozerala :(

Donycka

Ahojte baby, prosim poradte ako si mam odlepit leukoplast z ran? Dnes ich mam dat dole, aleje tozalepene k rane a bojim sa ze si ju otvorim, boli to jak svina :(

monikasss

no začína mi tiecť sopel a som zachrípnutá....... už som spomínala že som dala štamperlík slivky, zázvorový čaj a vyplachujem nos slanou vodou.