Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

Baby ja vôbec nemám šťastie nielen to že som dostala menzes a mala by som ísť na operáciu v pondelok ale ráno som sa zobudila so zapchatým nosom a začínam byť zachrípnutá.
Celú dobu sa držím beriem vitaminy a prípravky na imunitu a teraz toto. :(((((((((( Dala som si slivovicu, dám si aj poobede a výplach nosa so slanou vodou......snáď pomôže, držte palce!

nadranka

janica25

Si v galérke?? Lebo som ťa nenašla, len janica4 tam je... Ja som si imloše objednávala 2 týždne pred opkou. Myslím, že sa dá dohodnúť že ti pošlú na kliniku dve veľkosti, už to baby riešili. Pozri si v galérke nick barbarella, ona má tuším 350 ES VP, a ja mám 400, tak porovnaj veľkosti. Predoperačné som neplatila nič, záleží to od doktora. Ja som nebola za obvodným, lebo som tam poznala sestričku, a tá je ako hlásny rozhlas, tak som išla rovno za internou dr. Inak som tiež bola na prsiach a nošteku :-)

strangeemily

janica25

nic sa nedeje:)tak to si vyssia odo mna:)ja som mala a mam aj menej pod a cez prsia..a inac nemozem ta v galerke vobec najist na ktorej si strane?a to sa da objednat si dve velkosti na opku?a co potom sa im vratia tie jedne implantaty alebo ako?ale to musis s doktorom mat este jednu konzultacku nie?nie ze len tak si objednas a doktor bude potom kukat ze to co ?:)

janica25

strangemmilli prepac ze som neodpisala ja mam 168,53kg pod prsiami 75cez prsia 84 budem mat 350VP es cez pazuchu.no bojim sa ze sa mi bude malit.mam male prsia po dvoch kojeniach.

Nadranka dakujem budem mat cez pazuchu a nevies kolko pred opkou staci objednat silikony?neda sa s nimi dohodnut nech mi poslu dve velkosti 350,400 a pri operacii doktor zvazi ci nebudu lepsie vacssie.stale rozmyslam ci mi to nebude mali.ja chcem take asi ako ty a na konzultacku sa mi tam znova nechce.a predoperacne si kolko platila?ja idem nos aj prsia ci sa tomu neda vyhnut ked poviem obvidnej ze idem len nos so zdravot.dovodov co je pravda mam prepazku.

inak pozrite si moje foto co poviete aku velkost baby by ste dali 350 alebo 400.

ewel007

4pegy4

som sa ťa ešte chcela včera spýtať, kolko si od prvej opky ked si si davala 500ml? Ja budem teraz 20.12, 4 mesiace, musí tam byť 6mesiacou odstup tak mi to vychadza na ten februar

janica25

strangemmilli prepac ze som neodpisala ja mam 168,53kg pod prsiami 75cez prsia 84 budem mat 350VP es cez pazuchu.no bojim sa ze sa mi bude malit.mam male prsia po dvoch kojeniach.

Nadranka dakujem budem mat cez pazuchu a nevies kolko pred opkou staci objednat silikony?neda sa s nimi dohodnut nech mi poslu dve velkosti 350,400 a pri operacii doktor zvazi ci nebudu lepsie vacssie.stale rozmyslam ci mi to nebude mali.ja chcem take asi ako ty a na konzultacku sa mi tam znova nechce.a predoperacne si kolko platila?ja idem nos aj prsia ci sa tomu neda vyhnut ked poviem obvidnej ze idem len nos so zdravot.dovodov co je pravda mam prepazku.

inak pozrite si moje foto co poviete aku velkost baby by ste dali 350 alebo 400.

janica25

strangemmilli prepac ze som neodpisala ja mam 168,53kg pod prsiami 75cez prsia 84 budem mat 350VP es cez pazuchu.no bojim sa ze sa mi bude malit.mam male prsia po dvoch kojeniach.

Nadranka dakujem budem mat cez pazuchu a nevies kolko pred opkou staci objednat silikony?neda sa s nimi dohodnut nech mi poslu dve velkosti 350,400 a pri operacii doktor zvazi ci nebudu lepsie vacssie.stale rozmyslam ci mi to nebude mali.ja chcem take asi ako ty a na konzultacku sa mi tam znova nechce.a predoperacne si kolko platila?ja idem nos aj prsia ci sa tomu neda vyhnut ked poviem obvidnej ze idem len nos so zdravot.dovodov co je pravda mam prepazku.

inak pozrite si moje foto co poviete aku velkost baby by ste dali 350 alebo 400.

nadranka

matka177

Ja som si tesne pred opkou oholila voskom a tak mi to dlho vydržalo hladké. Potom som sa odvážila po necelom mesiaci, keď som išla na kontrolu. Ale tiež som sa toho bála, ale v pohode, treba dávať pozor aby si si to nedoškriabala.