Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tobian

ahojte baby
Tak ja uz idem v pondelok na to,tak snad to dobre dopadne a zobudim sa s cecoskami,tak mi drzte palce :-)

monikasss

Inak baby to je ako vrchol schválnosti, viem že už vás tu pár na poslednú chvíľu odložilo opku... na figu je že objednajú vás dva mesiace dopredu, všetko si zaplatíte, porobíte predoperačné a nakoniec dva dni pred tým kapitulujete. Hm :(

angie77

ivava

máme podobnú velkost, ja mám 370 nagor stredný profil a tiež som nemala žiaden základ...pod prsiami mám 72-73 číže mi sedí obvod podprsenky 70cm aj obvod 75cm..pri 75 cm sú mi dobré podprsenky velkosti B - C , ..no a pri obvode 70cm mi je C-kova podprsenka malá takže 70D...ale ked budem nosit kosticové tak asi obvod 75cm, lebo tie majú širšie košíčky a budú lepšie obopína tie kostice prsník, nebudú taj naň tlačiť

inak babule v pondelok budem 4 týždne po opke a včera som prišla na to, ked som bola dlhšie bez pooperačnej podprdy, že ich už mám celé aj z vrchu aj zospodu mäkké takže sa velmi teším :) to ono len v tej pooperačnej sa zdajú také tvrdé a stuhnuté,lebo sú tam stlačené, konečne sa začínajú formovat :)

monikasss

nadranka

a nerozleptá mi to nos lebo to je dosť záhul to vdýchnuť až v krku to cítim....... v akom pomere?

nadranka

monikasss

Slaná voda je super, je to najlacnejší a najúčinnejší liek keď začínam byť chorá. Vyklotaj si aj hrdlo viackrát do dňa s poriadne slaným roztokom. Uvidíš, bude dobre.