Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

Majka 1910
moja ja mam 360ml nagor stredny profil...ale nemam ich velke ja som tam nic nemala..a preco nosis na obvod az 80-85?myslim ze aj ja budem nosit Bcko ale som rada aj zato...omnoho lepsi pocit...na kontrolu idem v utorok, uz ich chcem vidiet...

fekynka

Ahojky babulky,
tak zajtra okolo obeda mi držte palce aj ja sa pridám do klubu prsatic ;)
Mahulienka
cicka moja zlata ďakujem že na mňa myslis,zajtra idem do Medicoru na 12 a uvidím kedy má budú operovať lebo sestricka nevie ako to všetko pôjde...len dúfam,že tam nebudem dlho čakať lebo sa zblaznim...veď už ani teraz neviem spat. Hneď ako sa preberieme a budem schopná písania podelim sa o svoje pocity.

Majka1910

ivava
nooo tak som rada ze uz ti je lepsie. Aku velkost si si vlastne davala? ja mam 310ml a podprsenky nosim 80-85B, ako ktoru. Na kontrolu kedy ides? potom pofot a posli..

matka177

Ahojte babenky, chcem sa vas opytat, tie ktore mate implantaty vkladane cez pazuchu, po akej dobe od operacie ste sa odhodlali sa oholit. Som 3 tyzdne po operacii a bojim sa do toho nejako pustit ci sa mi nieco nestane s tou jazvou. Dakujem