Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

lilablw
tu mas video s nou pocas operacie www.showbiz.cz ... mne osobne sa jej prsia nepacia,pride mi to uz nevkusne,dve obrovske gule,absolutne sa nehodia k jej stihlej postave,az by som povedala ze to vyznieva smiesne.Ledva sa jej to zmesti do podprsenky,ma to spucene,prelieva sa jej to,no cele zle:-))

Zuleko

ewel
No ja s reopkou urcite pocitam,pretoze chcem mat deticky.Takze u mna reopka bude urcite nutna,tak prichadza do uvahy bud len vacsi implos,co by som uz nechcela,alebo modelaciia a vlozenie mensieho implosu.

nadranka

xexenka

Máš pocit, že je to chyba lekára? Lebo viem, že ten pás bežne nakazuje používať, pokiaľ je jeden prsník vyššie. Ja ho tiež mesiac nosím. Tak neviem, či sa mu to vždy nepodarí tá opka, alebo to nevie ovplyvniť.

xexenka

Nadranka

Nie nezivim. Ale je mi to neprijemne a nepohodlnne. Rada v lete chodim bez podprdy no toto leto to nebolo bohvieco..

Pas som nosila ok on mi ho dal vyssie co potvrdil. Myslim ten implos a preco???? Odpoved som sa nedozvedela. Ale vidno to uz na foto od zaciatku new prs..

Ja sa za ne nehanbim.teda ukazala som ich aby tu neboli nazory ze si vymyslam. Hocikto potvrdi ze to su neni prsia ake sa ocakavaju po plastickej uprave

lilabmw

uz viem mam 835 ml fuuuha ina naloz ale tak ona ma 181 cm takze o skoro 20 cm viac ako ja :-) ale ma ich neskutocne pekne take chcem :-) len nie tak velke samozrejme

ewel007

Zuleko

tým tvojim príspevkom som pochopia, že za par rôčkou nas bude čakať neaka uprava, pri tých väčších implošoch, ano? počítaš s tým moja ?:) aby som vedela na čo sa pripraviť..ink chodievaš aj bez podrd, domka v noci a tak??

nadranka

xexenka

Mne sa to nezdá až tak tragické, pokiaľ sa neživíš telom, teda nie si nejaká playmate :-) A v podprsenke nič nevidno. Ale super, že si poslala foto, málokto by to asi urobil, lebo tu prispieva väčšinou len tá, ktorá je spokojná. A prečo máš ten ľavý prsník od začiatku vyššie? Nepovedal dr.? Nenosila si pás nakríž po opke?

xexenka

Tomasova

Ja si to naivne nahovaram ze to bude tak ako povedal a konecne sa dockam mojho zelaneho vysledku... ved vidno ze ten lavy implos mam vlozeny kusok vyssie, a prsnik je viac ovisnuty. Cize ked ich da nizsiehadam to bude ok

Dakujem