Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Kim
ale ved vo wellnese su prevazne sauny a bazeny,tak to ked nemozem do sauny zbytocne tam pojdem,ved wellness je o saunach najma:-)

Kim

Zuleko

pokial mas rany pekne zahojene do wellness by si teoreticky mohla, ale opatrne;)akurat by som sa ja osobne este vyhla horucej virivke a saune

Kim

tomasova

mas ich super! dakujem ti pekne moja, mozes byt naozaj spokojna:))

olivka

ja len potvrdzujem, co hovori Zuleko, ber tie vacsie a nenechaj sa odradit, su to keci ;)

Zuleko

Olivka
Ak ti mozem poradit zober si urcite tie vacsie,ak sa ti paciaa vacsie prsia.Velmi rychlo si na ne zvyknes a potom budes lutovat. Co sa tyka spania ja som cely zivot spala na bruchu rozvalena ako zaba, teraz spim vzdy na boku a je to uplne v pohode, obcas ked si podlozim ruku viem aj na bruchu:) takze pocuvaj nas baby a nie okolie a ber jednoznacne vacsie! Samozrejme bavime sa v rovine ze sa ti pacia bomby;)

Rozalka

xexenka
nebola som tu včera, teraz dočítavam fórum, na konzultáciu by si mohla ísť ešte niekam inde, čo a ako vidí iný doktor, za to nič nedáš a budeš mať pokoj na duši... je mi ľúto čo sa ti stalo... a držím palce, aby si už bola po druhej opke spokojná...

olivka21

Kim
Ked odopnes tu podprdu,tak uvidis,ake balony vyskocia...
Akurat som muzovi ukazovala aby s 515tkami a on je jednoznace za väcsie,ze aby mi zas o rok neplatil reopku,hihihi