Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Kim
Ja praveze uvazujem poledny tyzden o tych 445ml,nakolko spavam iba na bruchu a kazdy ma od tych vacsich odhovara,som na pochybach sakra....ty mas aky pocit? Aku velkost mas pooperacnu podprdu? Cvakni saa posli foto prosiiiim

Zuleko

Kim
Urcite budes mat bomby moja;) 515 je pekne cislo a ak sa nemylim ty si mala aj zaklad;) Ja teraz chodim v podprsenke som opatrna, aby neklesali implose rychlo;) Ale obcas vybehnem aj bez podprsky:)) Uz sa tesim ked prejde par mesiacov a budem len bez nej chodit, ked sim mala 390 som takmer ani nevedela co je podprsenka;))

tomasova

kimuska
ahoj ciculka,ako sa citis???tak mali sa ti hned ako mne??ja ked som sa zbadala tak som myslela ze mi dal 300ml...teraz som uz docela spokojna,niekedy sa mi zdaju male a inokedy akurat...ale brala by som aj vecsie,aj ked moj drahy mi stale tvrdi ze su velke dost...a tie prve cipkove podprdky biela a cierna su z goldenpoint,jedna stoji 40e...a tu poslednu ciernu mi darovala LUCKA,ta je spickova lebo ma vyberatelne kostice a tu kupila v insiminiti...prsia sa teda uz uplne zmenili od opky,su uz mekke a skoro uz ako moje

ivava

tobian
presne tak moja..ja som tiez nebola doma behala som cez den po meste a potom vecer sme isli na veceru.tiez keby som doma tak len na to myslim..drzim paste a potom sa cim skor ozvy a ides k Cerenovi?

tobian

ivava
veliika vdaka,dobry pocit ked bude niekto myslou pri mne,uz sa troska aj bojim,ale dnes to radsej preflakam po obchodoch nech na to nemyslim a vlastne potom sa moc z domu nepohnem,uz budem rada ked budem naspat doomka i ked ubolena ale predsa,dakujeem ivi

skoricka

lucinka

Dakujem moja, usadili sa, zmakli, spadli mi dolu a zmensili sa :D ale tak decka podprsky su mi dobre, aj obvod 99 cm mi ostal...Ja uz nosim asi dva tyzdne kosticove podprdy, ale len na par hodin a neda sa povedat, ze kazdy den...ale este sa v nich necitim prijemne, sem tam ma tlaci abo pichne v prsku, vtedy hned obliekam pooperacnu. Ty este nenosis? Ja uz som nemohla vydrzat, ved aj ked dakde ideme s priatelom, ta hned ma kare brat vystrih! :))

Monitaaa

xexenka
a ktory doktor ti ich robil? ako ja som za to ze kazdemu sa niečo nepodari, ale tak mal by to po sebe opravit, nie vsetko vidiet hned. A aj keby neslo o reopku tak by ti mali dať zlavu uz len preto ze si u nich uz prsia robene mala. Vela klinik čo si vazia svoje zakaznicky - pacientky to tak robi a davaju Vernostne zlavy. Cudujem sa ti fakt ze k nemu ides znova, lebo to je čo za pristup len prachy a potom sa vyhovorit ze uz presiel rok na reopku....