Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

xexenka

Nerozumiem tomu, prečo si ho nakríž nenosila, keď bol jeden vyššie. Ja by som sa z tohoto odrazila, to je podstatné. Už keď bol teda vyššie ako mal.

xexenka

nadranka

ja som nedostala vysvetlenie + som ho nenosila nakríž.. normalne som ho nosila v jednej rovine

keď som mu povedala že ľavý mám viac ovisnutý, odpovedal že nooo lebo ten impl.je vyššie vložený, ani nie že vyššie som ho vložil :/

už si nepamätám ako dlho som ho nosila, ale ako mi kázal. aj podprdu som dlho nosila, bo som si na ňu zvykla hahaa

nadranka

xexenka

Určite každá z nás chce byť spokojná, veď preto také niečo podstupujeme. No verím aj ja tomu, že to bude už tentoraz úplne super. Len prečo si mala to jedno prsko úplne v inej rovine? To nevysvetlil? A ako dlho si pás nakríž nosila?

xexenka

nadranka

hej aj Dr. mi povedal že ono ma to bude len trošku bolieť, bo už tam mám aj ten priestor spravený + ja som bola aj pri prvej opke OK, min.bolesti,hneď ak ma pustili dom som šla na prechádzku, takže tohto sa ja nebojím.
Len ten výsledok je u mňa no.1!

nadranka

xexenka

Vraj to bolí menej keď sa vkladajú imploše źospodu, tak som zvedavá na tvoje dojmy, ty to budeš vedieť porovnať.

nadranka

xexenka

Veľmi ti želám, aby to už dopadlo super. Potom sa ozvi, ako a čo, či to bolí menej, alebo viac a ako to všetko zvládaš.

xexenka

Rozalka

uz mam na stredu termin..
Ja stale verim ze Červeň je OK. takže verím aj v to, že to po tejto opke bude také ako som si predstavovala už pri prvej

Ďakujem