Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jula81

Lucia83

Ešte neviem. Už rok čítam a hladam na internete všetko čo sa týka plastiky prs.Strašne moc to chcem, len moc moc sa bojím :-(((. Dúfam, že tento rok už pôjdem. Som po dvoch pôrodoch a je to straaaašne:-))).
A inač ďakujem

Lucia83

Jula81
Neboj sa s flectorom tu bolest zvladnes a sama si vies uz na 4 den ze si nemusis dat lieky na bolest ze to zvladnes bez nich. Je to individualne, ale za tu chvilkovu bolest ten vysledny efekt stoji. To ti tu povie asi kazda z nas. A ku komu ides, ci este nemas vybrateho dr?

Lucia83

Xexenka
Ahoj pusta stale na druhy den dr. Teraz u neho bola kamoska a isla hned na druhy den domov. Inak drzim ti velmi palce aby ti setko dopadlo tentokrat, tak ako ma a aby si bola spokojna ceckana a mala krasne vysnivane prsia. Drz sa a daj vediet ako si dopadla .

iwon

Nadranka,

Prosim ta ake cislo podprsenky nosis??ja mam navrhnur tiez 400 tak aby som vedela zhruba aka velkost to je...dakujem.

mamita

Jula81
Ahoj aj ja sa veľmi bojím bolesti ale čítam tu baby a ukludnujem sa že vsetky to nejak vydrzali a potom za ten výsledok tá bolesť určite stojí

jula81

Ahojte baby. Chcela by som si dať zväčšiť prsia, len mi hovoria, že to je neskutočná bolesť. Dá sa to vydržať? To je jediná vec čoho sa bojím.

Zuleko

Nadranka
Dakujem za zastatie sa;*

Cicimici
Tak som rada, ze ti ta konopna mast pomaha;) Ja som s nou bola tiez velka kamoska;)

Skoricka
Ano moja my sme si uz pisali o tom saunovani:) len ked mne to neda ze az pol rok nechodit;/ ja som sa davnejsie pytala doktora a ten vravel ze by som uz mihla ale nepamatam, ako presne to bolo.Radsej mu zajtra zavolam;)