Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tobian

cicimici
veru moja len drzkaj tie prstoky poriadne,no uz to vidim ako trpim bolestou,ale co som chcela to mam,potom uz hadam len dobre bude,dakujem maj sa pekne ahooj

tobian

ivava
tak aj ty si sa tulala pred opkou,ved co potom budem uz len doma,ale mam veru tych behaciek dost :-)
a inak dakujeeem a jasne ozvem sa ale az ked budem doma,jasnee idem k Cervenovi uz pobalena mozem ist aj hned chííí...
tak sa maj papa

Rozalka

Xexenka

jasné chápem ťa a dr Červeň je špička, tak nemáš sa čoho báť... držím palce aby všetko dobre dapadlo!!!

ivava

Inak baby mne viac pomahal novalgin ako flektor...
A gratulujem vsetkym novym ceckanam zas...a tym co cakaju chcem napisat, ze bolest to je, ale po dvoch dnoch si poviete, ze sa to da vydrzat...a zas niktore to beru uplne ako by ani operovane neboli...

ivava

Cicimici
moja mna chrbat az tak strasne neboli v noci ani rano...len cez den sa musim pesuvat ked sedim tak ma boli jedna strana...ale inak uz uplna pohoda...len na dotyk to niekde boli...a na stehy idem az utorok...a inak aj mna strasne bolelo medzi psiami a tlacilo ma to az na zaludok myslela som ze to bola podpda ale nie...ale to trvalo len dva dni a miernila som to novalginom...

mahulienka

Kim
moja som rada, ze ta tu vidim a gratulujem ti k novym prsickam:)) uz som zvedava na foto bez tej "sexy" podprdy
fekynka
ako moja? Daj vediet ako sa mas:))