Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

Zuleko

no tak dufam no uvidime co povie naposledy doki povedal bez problemov 500 ale to este nevie ze chcem väcsie :-) sa zblazni :-) no vies co ono to fotky aj dost skresluju ja mam tak C,D kosik ale stale vyzeraju akurat na mne lebo mam siroky chrbat tym ze fitness a co ja viem tym ze cvicim sa zmensia no zalezi ci mam dietu alebo nie v diete sa zmensia to je jasne trosku lebo tuk ide prec ale mimo diety sa mi zdaju zase väcsie.Ale aj tak z mojho pohladu male stale no :-) zacnem zrat tabletky ako Judinyova narastu mi :-) a co sa tyka Plackovej som max zvedava aj ja ale velice hovori ona ze ich nebude len tak vystavovat nakolko budu unikatne a ze dostala uz nejake ponuky zo zahranicia ,aj tak z nich bude mat vesaky ha casom 950 ml a aj Minarikova pojde do mensich casom..to mi ver.

Zuleko

Lilabmw
Mne sa pacia prsia Dominiky Mesarosovej a aj Evky Cifrovej,sice su velke ale sexy a vkusne!;))To co ma Minarikova a co bude mat Plackova to sa prsiami nazvat ani neda:)Ale dvilezita je ich spokojnost:)Ja som strasne zvedava na Plackovu urcite ich bude vsade ukazovat, kedze bude kralovna prs, ktora silou mocou musela Minarikovu predbehnut;))Inak som sa chcela opytat nemas pocit, ze cvicenim sa tie prsia zmensili?Podla mna si sat 575 a budes mat pokoj ;) zlata stredna cesta. Nemusis sa bat ze budes mat tie prsia obrovske ako dve gule.ty v podstate nemas tie 400 az tak velke takze aj keby ze si das 600 budes mat pekne prsia.

lilabmw

Zuleko

tak ano je to uz moc co ma Julia to je pravda a je strasne stihla mozno keby bola robustnejsia tak by to lepsie vyzeralo.Ale mne sa gule pacia lne nechcela by som take obrie urcite to uz je extrem takisto ako aj Minarikova 900 pri jej vyske .Ja by som max 600 chcela idem si dohodnut konzultaciu a uvidime na com sa zhodneme s Dr a musim si nachystat niekoho obrazok :-) len neviem koho ja kebyze dam tych 620 pri 163cm tak to by boli dve bomby a to zase nechcem trpiet na chrbticu takze som zvedava co mi navrhne ale minimum 500 urcite lebo 100ml ziadny rozdiel neni podla mna.Chcela by som vo finale take plne D mensie E mozno

Zuleko

Cicimici
Vobec sa moja neboj, tie prsia budu uplne inak vyzerat ked odpuchnu:)) Nebudu ti odstavat po stranach. To si mala vidiet mna ako som tesne po druhej op vyzerala. Prsia som mala pod pazuchami a nie na hrudi;)))

cicimici

caute babule

len sa chcem opytat ci aj vy co mate cerstvo po ale aj tie co mate dlhsie po ste nemohli dat poriadne rukz k sebe??ze su tie kozy viac do do sirky..bo mna to opticky brutalne rozsiruje a asi ma porazi ak sa neposunu blizsie k sebe..sa mi vidi ze to ta podprska ich drzi tak od seba to tak bude cely cas ako ju budem nosit ci sa to unormalni..inak sa uz citim celkom fajn ale ale ked obleciem tricko tak som v nom strasne hranata co mi vadi tak ma len upokojte ze ci je to normalne???a sa to pusunie..dakujem

angie77

xexenka

Tebe prajem, aby si po druhej opke konečne mala vytúžené prsíčka svojich snov, aby tentokrát všetko dobre dopadlo, neboj sa, budeme aj na Teba mysliet

angie77

Monikasss, Tobian

držím silno všetky palce, rýchly a čo najmenej bolestivý priebeh hojenia prajem babule..držte sa :)