Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Fekynka

Prosim ta aku mas znacku implantatov - anatomicke 375 a 410? Ja mam mentor anatom 375 a 420 a tiez som mala pooperacnu podprdu 70B. Na stedry den budem mat presne 3 mesiace po opke. Uz teraz sa mi zdaju maleeee... Ale do vacsich nejdem, nemam ziaden zaklad a nechcem riskovat vlnenie a pod. A ani by mi rodina nedovolila znova ist do toho...

Lucka 83

Co mas nove mici? Kedy uz ides do prace? Po sviatkoch? Cicky posluchaju?

skoricka

Surri

perfektny prispevok

Lucinka83

som vcera bola na kontrole, joj nas doktorka je taky uzasny chlap! Ach jaj, strasne sa mi paci, som platonicky zamilovana :D No vsetko dobre, jazvy krasne, cicky krasne, vsetko super. Hovoril, ze wobenzym uz nemam brat, ze uz nie je treba. No a mozem nosit normalne kosticove podprdy na cely den. Lucik, ja som si uz aj push upku kupila :D ale vybrala som vsetky tie vypchavky a rovno do kosa leteli...No a vcera vysla od neho jedna playmate
, nebudem menovat...ale cela je prerobena a to ma 20 rokov :D

fekynka

Campa,
Nie nepomylila som sa naozaj mám pooperačnu podprdu 70B a je pravda tak má tlači,že sa ani neviem nadychnut.Uz teraz sa teším na vyberanie stehov až na chvilku sa môžem uvoľniť :)

fekynka

Ivava,
:) súper tak to si dalsia,ktora má utvrdila v to,že vyberanie stehov nebolí super lebo mňa to caka o tyzden.
Ozaj babulky dnes som 4 deň po operácii a prvé dni boli príšerne včera úplne súper a ecervečer a dnes zasa katastrofa prska spuchnute a boľavé :'( kedy ta bolesť prejdeme ja normalne neviem zdvihnúť ruku pri tom bolavejsom prajú.Mali ste to niektorá?

ivava

Baby tak stehy vobec nebolia, necitila som to...uz teraz sa tesim na dalsiu kontrolu.s prsiami som spokojna...len su este opuchnute trosku..a nos ten je este opuchnuty dost...uz nenosim ten pas a dnes sa mi zdaju prsia trosku viac bolestive.
xexenka
drzim paste...nech uz je vsetko tak ako ma...

Monitaaa

Zuleko
Pozri napr. rajpradla.sk tam maju aj pre velke prsia a fakt velky vyber, zatial asi najvacsi z eshopov co som prehladala. A tiez je super ze to maju prehladne, ze ti vyhodi vsetky podprdy z tvojej velkosti. Este jedno + ze maju vsetko skladom ;-)

Monitaaa

Suri
Je to strasne :-( zena ide na opku lebo chce mat krasne velke prsia a potom sa musi skryvat... Mala by si kamaratke poddat aby sa podelila o svoju skusenost, pretoze podla mna je dolezite poznat aj mozne nasledky nie len tie pozitivne ohlasy a krasne fotky v novych podprdach. Nema sa zaco hanbit moze sa to stat kazdej a mozno prave jej skusenost by nejakej babe pomohla pri rozhodovabi o velkosti o klinike a podobne. A kde jej to vlastne robili?

Monitaaa

Suri
Je to strasne :-( zena ide na opku lebo chce mat krasne velke prsia a potom sa musi skryvat... Mala by si kamaratke poddat aby sa podelila o svoju skusenost, pretoze podla mna je dolezite poznat aj mozne nasledky nie len tie pozitivne ohlasy a krasne fotky v novych podprdach. Nema sa zaco hanbit moze sa to stat kazdej a mozno prave jej skusenost by nejakej babe pomohla pri rozhodovabi o velkosti o klinike a podobne. A kde jej to vlastne robili?