Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

pravdu mas ale sa mi paci ze aj co sme uz dlhsie po opke sem stale chodime citat a zapajat sa sem tam:-) a sak sa stale k veci bavime tak co :-DD

lilabmw

skoricka zuleko

a co sa tyka Plackovej ja mam ten isty nazor tieto prsia budu este horsie vo finale lebo naozaj ma kazde prso inak polozene aj bradavky a to neviem ci sa da nejako narovnat cele ...ale sak nech si da o 2 roky budu zase vesaky :-)

lilabmw

skoricka

mas pravdu mam ju v priateloch ale ziadne stare fotky tam jej nenajdes a asi aj vie preco lebo uz je ako figurina.Nos ma na 200% spraveny to je iste lebo ho ma uplne dokonaly pery neviem a sosovky a botox to isti predlzene vlasy a nechty.Da sa este nieco vylepsit na nej uz asi ani neda ale je pekna to sa musi nechat ,no priatel pekne investoval urcite :-)

skoricka

Zuleko

no neviem, mne pride, ze je cela prerobena, nos, pery, vlasy, nechty, dokonca sosovky... ale proti gustu... :)) a to hned na prvykrat vyfasovala take velke silikace? nechce sa mi verit...vid diskusia dozadu :)) No kukla si Zuzu? :D

Zuleko

Skorica
Jeej Katka tam bola?;)Ale ved ona ma len prsia urobene, ci?ja cez den ciciky maskujem a vecer ich akurat vypustam von;) Ja mam zatial len jednu podprsku, takze potrebujem akutne niejake nakupit;)) Na plavky sa tesim aj ja! Tie co mam v albume ten vrch rak to mam z hm za smiesnych 10 eur;)

skoricka

Zuleko

taaa vies co? Rovno tu hodim link :D
adam.azet.sk cista babika :)

a podprdy este nekupujem, zatial len dve mam deckove, jedna z Tesca a druha z NY, inac ja som tiez ten pripad, ze cez den NIC a vecer bomby :D idem kuknut na ten raj pradla ze co to :)) mna skor plavky zaujimaju, ja sa na to najviac tesim, aj perfektne stranky na plavky som nasla, Ty mas krasny ten modry vrch :) No a este si kukni profilovu fotku Plackovej na fb,taka modra foto, uplne mimo ma tie bradavky a jeden prsnik je ovisnutejsi ako druhy, ona sa este viac dodzube s tymi 10 tkami...

Lucinka

som zabudla, zeeee kontrolu mi dal az o styri mesiace

monikasss

zdravím Vám s novými prskami.......
jaaaaaj strašná bolesť ten prvý deň hlavne ten chrbát inak pohodka.
Pošlem foto ako nafotím.

Zuleko

Skoricka
Ale no tak menuuuuuj;)) aspon inicialy, ved urobis doktorovi reklamu;)) inak moja ty kde kupujes podprsenky? lebo viem, ze ty mas vasi obvod a tiez vacsie prsia;)