Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Surri
tvoj názor je top of the TOP, veľmi výstižné,hlavne čo sa týka tých veľkostí.. kamarátke prajem aby čím skôr zabudla na prvú opku a tešila sa znových pŕs aspoň veľmi dúfam že už je spokojná!!!
xexenka
celé fórum ti drží palce!!!

Monitaaa

Surri
Kludne napis aj negativnu skusenost. Urcite toto forum nie je len o tom ze chceme pocut pozitivnw ohlasy, len jednoducho ta tuzba je silnejsia ako strach z komplikacii.
Zuleko
Draha no podprdu potrebujem 75/d alebo 70/e aspon podla toho co som skusala, lenze ziadnu som si este nekupila, pretoze som sa v tom zatial necitila dobre, to bolo pred dvoma tyzdnami takze teraz idem skusit zas podla mna uz to bude fajn, ale vyzera to uzasne prsia si uz dam uplne k sebe a vtedy je to masaker :-D jazvy a hoja, okolo bradaviwk ich nevidiet a ta vertikalna je tiez svetlucka ale este potrebuje cas. Straane sa mi pacia podprsenky z pushup, rajpradla, xpradlo atd maju aj velke velkosti, chystam sa cez vikend do ke s maminou tak by som uz chcela aj nejaky ulovok pre cici. Ty sa ako citis s tvojimi mega cici, chlapu musia byt hotovi a frajer sa moze zblaznit, co?

xexenka

surri

respect!!!

dakujem este raz vsetkym
idem uz dohajan

verte ze si nic nerobim z toho "intelig. nazoru"
ja viem ako vazne som pristupovala k tomu po opke, a za nic by som nespravila chujovinu a riskovala vlastne zdravie! nuz, niekto to ma asi z vl.skus.

dobru noc :*

nadranka

surri

Veľmi pekne a výstižne si to napísala, ja mám tiež podobný pocit ako to tu chodí. Inak asi máloktorý dr. si vezme nepodarenú operáciu na svoje triko, žiaľ je to tak.

olivka21

Surri
kamaratky mi je velmi luto,verim,ze je uz ako tak v poriadku,aj ked si myslim,ze psychiku do poriadku tak rychlo neda. Kazdopadne drzim palce a verim,ze nam cakatekkam sa to nestane..
A mozes napisat,aky bol vysledok a nasledok vyprosikanych vacsich prs? Co to spravilo?

surri

Baby, čítam toto fórum, neprispievam, nemám čím, plánovala som dať si urobiť nové prsia, ale už nemám odvahu ako dopadla moja kamarátka. Nemám právo písať za ňu, neželá si to, len v skratke, chcela väčšie prsia, než aké jej doktori odporúčali a tak si počkala na toho,ktorý jej bol ochotný dať aspoň 450.Dopadlo to katastrofálne a hoci to reklamovala ešte v tom roku, neuspela,vraj doktor nemôže zato, akú má elasticitu kože, no odborník by mal vedieť do čoho môže ísť. Stratila dôveru, na reopku bola v Prahe, kde ju ako tak dali dokopy, samozrejme za plnú sumu. Hovorila som jej, napíš svoj príbeh na fórum, nech baby vedia, že aj toto sa môže stať a ona? Vraj "načo, dievčatá chcú len väčšie a navzájom sa v tom len podporujú, nechcú počuť o rizikách a keby som im povedala svoju negatívnu skúsenosť na ich zbožňovaného doktora, tak ma zlynčujú a budú hľadať chybu vo mne"
Ano, má pravdu, vždy sa nájde nejaká premúdrelá KIM, ktorá má plné ústa zlatíčok, bábik,bambuliek,podlizuje sa babám a vzápätí dokáže uraziť svojím slaboduchým názorom, namiesto podpory osočuje. Žiadna z vás by nechcela zažiť to sklamanie z nepodarenej opky, koľko trápenia a sĺz je za tým...každá sa teší, nádeja a potom ten šok. Tu píšu len spokojné baby, ale koľko vás tu je? A koľko báb každý deň podstupuje takúto operáciu na Slovensku? Nie každá má to šťastie a je spokojná, ale máloktorá je ochotná podeliť sa s negatívnymi skúsenosťami,fotkami z nevydarenej opky, lebo...lebo baby to nechcú počuť a slová od KIM a jej podobných sú len soľou do rany.
Ak sa nájde taká odvážna ako napr.Vladka19, tak tiež po čase stratí chuť po reakciách niektorých podobných indivíduí.
Viem, nepomohla som žiadnou múdrou radou ale to čo tu tvrdí premúdra KIM mi jednoducho nedalo.

Xexenka, prežívala som takúto situáciu, s mojou drahou kamarátkou a viem ako Ti asi je, držím Ti palce, aby všetko dobre dopadlo
Vám všetkým tiež všetko dobré a pekné sviatky!

acerka8

Ahoj baby,
bol niektorá 17.12 u dr. očenáša na opke vo Zvolene? Som len zvedavá, lebo to bol môj termín, ale musela som ho zrušiť lebo som chorááá a ešte stále.

xexenka

prajem Ti aby Ti všetko vyšlo ako si želáš.

Zuleko

Monita
Ahoj mojaaa;) ako sa mas? Ako prska vsetko ok? Mohla by si pridat potom niejake nove fotecky;) podprsenky ako? Kde nakupujes ake cisielka?;)

Monitaaa

Xexenka
Drzim ti palce, urcite to uz dobre dopadne, inac je to krasny vianocny darcek ;-)
A k doktorovi...
Kim to zasa raz prehnala, ale je zvytocne sa o tom hadat. Kazdy lekar je len clovek a je nemyslitelne vyvysovat ho na neomylneho boha. A zvalit neuspesnu operaciu na pacientku jej divoky sex a podobne, na to uz nemam slov, kedze sa vobec nepozname :-D Urcite ziaden lekar umyselne neurobi pri operacii chybu, prave naopak snazia sa o co najlepsi vysledok.tiez som uz pocula kritiku alebo citala na roznych strankach aj o spackanych opkach u kazdeho lekara. A k tomu ci ist zas k tomu istemu lekarovi poviem len tolko, ze kazda mame k svojmu chirurgovi vytvoreny nejaky "vztah" a mali by sme sa riadit podla svojich pocitov nie podla toho co nam nahuckali ini... Takzme mier baby :-D cerstvym prsaticiam prajem skore uzdravenie, cakatelkam nwch to rychlo ubehne, lekarom dobry usudok a pevnu ruku a nam vsetkym vela vela radosti z krasnych prsicok :-D VESELE VIANOCE BABULE A Inac moje cici dnes oslavuju 2 mesiace