Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Skoricka
No akoze je to fesacik to sa musi nechat.!!! Hmmmmm
Inak kozenky ze nalozene ich mas a mas tu istu podprdku ako ja len ine farebne prevedenie. Paraaadicka.
Tato krasavica bola u neho? Fakt krasna je, len tak retus robi tiez svoje. Znamy foti taketo kocky do casopisov a bez retuse im celulitida plieska od vrchu az pospodok. Ale tak vysledok je super. Aj nas by prerobili na strasne krasavice ;-))))
Ty o 4 m to preco? Mne povedal o 3m aj macicke tiez o 3 hovoril.
Inak dievcata dnes sme boli s tomasu smejdit a mne nic nesedi, som normalne nestastna.

Tomyum

Ahooooj zlatusik ! No ved ty sem ani nechodis katastrofa!! Uz v january 29 ale az 11 .2 lebo mam este dovolenku. Mala ide do skolky uz 8.1. Som zvedava na to a to budeme zvladat. Ako sa maju didusky???ja uz nosim podprsenecku co mam jednu kosticovu a jednu co som si vytiahla kosticu. Som spokojna, az na to ze niekedy sa mi zdaju male :-)

rita149

no ja neviem kto je ta Katka ale tie piercingy no ja neviem, podla mna je to nechutne na tych bradavkach... ale kazdemu sa ine pači

Zuleko

Tomasova
No praveze podla mna na fotkach ich ma obrovske;) Tak to si nechcem predstavit ake ich ma v skutocnosti, ale pristanu jej velmi.Je to velmi pekna zena, pravom vyhrala titul playmate roka.

tomasova

zuleko
ja ju poznam osobne,je strasne malicka cca 150cm a velmi chuducka takze na nej tie 500ml su na nej strasne vejjkkkkeeee...na fotkach to tak vobec neposobi...aje ako vravim je velmi zlata.