Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Honey777

surri - dakujeme za prispevok, moj pripad bol podobny doktor mi povedal,ze sa zmesti aj 550 ml ale pokozka by to nemusela zvladnut a on by do toho nesiel chvalabohu ja som povedala,ze v ziadnom pripade nechcem strie...(v australii som mala moznost vidiet take prsia a dakujem neprosim) rozhodla som sa pre 330 ml a som spokojna,nad reopkou nerozmyslam :) raz po detoch ma to caka.

Zuleko

Tomasova
Vravim, ze som len typovala ze je mozno ze uz kojía a dali jej po babetku naraz, tak som zle rypla, ja ju osobne nepoznam.Ale ma tie prsia pekne, na 500 aj dost velke;)

xexenka

Ladies hlasim sa z Novamedu ;)
Zdalo sa mi ze bolesti vacsie ako 1x ake to ma asi iba ta rana bolela. Je to iny pocit ked sa postavim a ta rana je pod tlakom.

Som na ne zvedava ;)

Cely dn som prespala, opku som mala neskoro bo sme stale cakali na poslicka s implosmi hahhaa

xexenka

Ladies hlasim sa z Novamedu ;)
Zdalo sa mi ze bolesti vacsie ako 1x ake to ma asi iba ta rana bolela. Je to iny pocit ked sa postavim a ta rana je pod tlakom.

Som na ne zvedava ;)

Cely dn som prespala, opku som mala neskoro bo sme stale cakali na poslicka s implosmi hahhaa

tomasova

zuleko
tak katka je uz po druhej opke,najprv mala anatomy neviem uz presne kojko ml a bola na reopke a dala si uz gulate 500ml..a bola u cervena.inak je velmi zlata a mila...

campa

Monikas,Ivava

Baby tak to máte šťastné za sebou,teším sa spolu s vami.Samozrejme čakáme fotecky hneď ako sa Vám bude dať.
Mi cakajuce len tisko zavidime že to uz máte za sebou
Ako baby ste spokojne,všetko prebehlo ako malo bit?

campa

Fekynka

Bola som na opke v októbri zo zdravotných dôvodov a vyberanie stehov vôbec neboli.
Tieto vianočné dni ubehnu rýchlo,ani sa nenazdas a bude prvá kontrola.
Prajem ti úprimne čo najmenej bolesti.
Pekný dnik

Zuleko

skoricka,lilabmw
Plackovu si z casu na cas pozriem na fb,ale velmi casto to nerobim lebo hned si musim ist dat ibalgin na hlavu ,ked si precitam tie jej ,,mudre vyplody´´. Co sa tyka jej prs,robi podla mna strasnu chybu,nakolko ona ma nizsie polozene prsia a ma taky ten prirodzeny tvar prs co su padnute a nie stojace gule,takze tymito 950 si to zbytocne poserie a o par rokov jej tak klesnu ze ich bude mat na bruchu.Celkovo sa mi jej prsia absolutne nepacia lebo nevyzeraju ako silikony ale ako ,,vydojaky´´.A k tej Katke,osobne ju nepoznam,ale podla mna je to velmi pekna zena,tiez si myslim ,ze to uz s tymi sosovkami zbytocne prehana,ale tak zrejme jej priatelovi a jej samej sa to paci a to je hlavne.Ja pred druhou reopkou som jej pisala na fb,ze ci by mi nenapisala ake ma velke implantaty,ze sa mi pacia ako ma urobene prsia a tusim mi napisala ze ma 550ml ale uz si nepametam presne.A ona uz tusim babetko ma,tak zrejme nebol problem dat 500 a viac:-)