Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

Cheky,
ty si 2 tyzdne po operaii a nemusis nosit pooperacnu podprdu?...hmmmm tak to je super
Monitaaa,
ja nerozmyslam nad ziadnou velkostou som 6 den po operacii a mam v jednom prsku 375ml a druhom 410ml.

Monitaaa

campa
no ked po dietati tak to este aj klobuk dole, fakt vyzeraju pevne, ty sa vysledku ani nemusis obavat, lebo take prsia je radost robit... nie ako tie moje exvesiaky...
eelle
neviem podla mna doktor vie čo robi, ale zas mozno si viac odpuchla... mne sa napr vidi ze moje prsia neodpuchli vobec čo sa vvelkosti tyka, skor len sa inač rozlozili a zmakli.
Zuleko
mam svoj prvy velky den, Mam podprdu!!!! neni to sice moj styl.. kedze je čierna s bielymi bbodkami a červenymi ruzami /boooze/ :D ale tvar ma paradny a prsia do toho sadli ako uliate takze nevymyslam, nech nechodim pol roka v pooperačnej :D a dnes pre zmenu velkost 75/D, aj ked je pravda ze je to taky vacsi strih. Veeeelmi sa tesim, ze si dam tričko s vystrihom a nie rolak :D
fekynka
no ja neviem ako to dokazal z tej hrozy niečo vytvorit ale som stastna :D a o akych implantatoch rozmyslas

cheeky

Fekynka,
ja uz pooperacnu nenosim,od utorka som mala nosit uz normalnu s kosticami mam 75D a tlaci mi to vnutorna kostica v strede.Cely den som ju mala a citila som to a vecer ako som sa isla sprchovat som ju dala doje a normalne som mala akoby taku priehlbinku tak som sa zlakla a hned pisala doktorovi a povedal,ze sa mam zatial len obvazovat ze to neni problem.Beriem Aescin na odpuch.

campa

Monitaaa

Si veľmi zlata ďakujem, a to som po dietati,urobili sa mi aj strie a upadli mi len troska.Aj pán Doktor mi vravel čo spekulujem ale páčia sa mi väčšie.Aj ja pevne dúfam že ich budem mat take krásne ako Vi všetky.

fekynka

Cheky,
ak sa smies spytat to,ze nemozes nosit pooperacnu podprdu ti povedal doky pri vyberani stehov?Aku velkost si si dala a aku mas pooperacnu podprdku?Ta podprsenka ti tlacila na implos zhora alebo zospodu?Ja som 6 den po opke a tiez mam jeden prsnik ako bombu a mozem povedat,ze aj mna dost tlaci nato spuchnute prsko ta pooperacna podprda.A ake tabletky na odpuch beries?A u koho si bola operovana?
Dakujem za odpoved

cheeky

Ahojte baby,
som 2 tyzdne po opke a stale mam jednu napuchnutu.Mam z toho trocha stresy lebo sa mi zda ze je aj tvarovo ina a podprdu nemozem mat lebo na to opuchnute prso ju mam malu a tlaci mi implantat:-((Tak chodim len v obvazoch.Prosim,mali ste to niektora aj vy?Za ako dlho mi to moze odpuchnut?beriem aj lieky na odpuch.

Rozalka

Eelle

ďakujem veľmi pekne za kompliment, mám ich také akurát, tiež nemám ich úplne rovnaké, jedna je väčšia ako druhá a uroven v bradavkách je rozdiel 1cm... mala som také prsia pred opkou, takže sa stým nič nedalo robiť... vôbec som si to nevšimla predtým a žila som snimi 30rokov ale doky ma upozornil že pri silikónoch sa nedostatky skôr zbadajú... a je to tak, normálne ich vidím, ale mne nevadia... pošli potom aj ty fotečky...

eelle

Monitaaa

Ja neviem preco mne dali tu pooperacnu takú velkú :/ uz mi odpuchajú aj brucho uz nemám napucane, vôbec mi nieje tesna....

Rozalka včera som videla tvoje prsia, fakt krásne !!!

Zuz

Chod do tých 320 to už je uz minimálny rozdiel s ktorým budes spokojná! Ja som tiež nechcela veľké naozaj som sa bala do poslednej chvíle a som rada za to aké sú :)