Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

ahojte ;)

tak ja uz doma, no moj new hrudnik som si nevidela, nakolko mam lavy oblepeny, tak mi ho Dr.nechcel hybat. o tyzden mam kontrolu tak az pak :(

misaela

kočky čo ste po opke vyše mesiace, v akej podprde sa citite najlepsie? ja si nejak neviem zvyknut na kosticove a nakoniec som skoncila v trojuholnikovej od plaviek :)kedze zatial si netrufam uplne bez aby mi moc nepadli
no a v noci v sportovej. pooperacnu uz nemozem ani vidiet.
v akej je najpohodlnejsie vam?

Lucia3110

skoricka
dakujem za odpoved :) videla som aj v inych farbach len som si uz nepamatala ze v ktorom albume..vsetky su pekne :) asi skocim zajtra v ramci nakupovania darcekov aj tam :D

lenka19796

Ahojte kocky,neviete mi niekto poradit..ma niekto skusenosti s klinikou Estimed v Martine??? idem na augmentaciu v januari ale stale sa neviem rozhodnut kam..zatial mam dohodnute v Leviciach ale martin mam ovela pohodlnejsi a blizsie.len nepoznam nikoho kto tam bol tak sama neviem..velmi by ste mi pomohli sa rozhodnut keby mi niekto napisal svoje skusenosti..tak dakujem a vsetkym prajem krasne sviatky

tomyum1

dnes som sa sem nevedela dostat...

eelle
pri opke a 10 dni po som brala antibiotika ako prevenciu proti zapalu a infekcii, mna operovali v nemocke, neviem ci na sukromnych klinikach atb nedavaju, alebo ako komu...

fekynka
ja mam zaklad tiez nic, preto moje anatomy vyzeraju ako gulate :-) foto pred je s 200 anatom implosmi starymi 12r :-) po kojeni sa jeden prsnik stiahol a druhy ovisol, preto ten rozdiel... som bola na vymene...

olivka21

Monitaaa
Si jedna z mala,ktorym sa brutalne peke zmenili prska,ked porovnam foto po opke tesne a pi par tyzdnoch. Proznam sa,ze ked som ich videla po opke ,bolo mi vselijako,ale teraz su naaaadherneeeeee

olivka21

Monitaaa
Si jedna z mala,ktorym sa brutalne peke zmenili prska,ked porovnam foto po opke tesne a pi par tyzdnoch. Proznam sa,ze ked som ich videla po opke ,bolo mi vselijako,ale teraz su naaaadherneeeeee