Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

Baby kratko po operacii...vy nosite sportove podprdy???mne zakazali nosit sportove po tych troch tyzdnoch si mam kupit podprsenku bez vystuze s kosticou.Vraj sporotve splostuju prsia...

Rozalka

Zuz22
aj ja som chcela prirodzené prsia, mám 390ml a uniesla by som aj väčšie, tak že som zastancom takých akurát pŕs, podľa mňa kludne choď do 320ml... nebudú vôbec bomby... a určite neoľutuješ!!!

Zuz22

matka177

Ďakujem za info, už som ani nečakala odpoveď, keďže tu sa tuším riešia len nad 300ml a viac :D
A si s nimi spokojná, je to taká akurát asi velkosť, či?
Bola som na konzultácií, a najprv mi navrhol 280 a potom aj 320, ale tie 320 sa mne osobne na mne zdajú veľké. Ja chcem prirodzené a nie moc veľké :D

Monitaaa

campa
dakujem, ty mas krasne prsia aj bez opky, keby mam taky krasny tvar ako ty, tak nad nou ani neuvazujem, budes mat krasne prsia s takymto tvarom....

Monitaaa

ja mam len 330ml a v druhom mensom 360 a včera čo som skusala podprsenky tak dobre mi boli 75/E, pooperačnu mam 75/B ale stale mam od nej odtlačene prsia... aj ked drzi dobre, a sportovku taku tielkovu mam dečkovu, aj ked ja som chcela plne Cečka, ale nakoniec som rada, lebo by mi asi uz bolo malo, ale zas v tričku bez vystrihu to nie je vidiet a este v sportovke vobec... az jak vykuknu cez vystrih tak bombuse :D

eelle

Monitaaa

Aj ja som si myslela že budú moje menšie! Ale v porovnani s tebou az take velke niesú :D Mam 375ml a podľa mna mam prsia štvorky! Ale nestazujem sa :D pooperacnu mám 75 čo je dost si myslím nie? Ty máš akú implose a aku si mala pooperacnu?

campa

Ivava

Krásne prsicka,na to čo si mala pred tým,hneď úplne iné telo.

Xexenka

Tak vitaj doma,uz máš po,tak super ,veľa veľa oddychuj a uvidis že sa krásne prirastie tak ako má.Čakáme potom správy od teba či je všetko ok.Drzkaj sa a mysli pozityvne.

Monitaa

Niečo nádherne čo vedia vykuzlit tyto naši Doktorkovia.

Monitaaa

Eelle
No moje vraj boli take preto ze on mi tu zlazu hore prisil na maximum, tak preto boli kockate, ked ta zlaza klesla na svoje miesto a odisiel opuch ostali gulate.
Ale ked mam pravdu povedat myslela som, ze budu trosku mensie ked mam taky mensi implos, ale samozrejme sa nestazujem na moju vysku akurat :-D
Olivka
Dakujem pekne, konecne som so svojim telom uplne spokojna a tiez velmi lutujem ze som nesla hned po dietati a schudnuti.
A ako inac baby, uz vypekate, darceky pobalene?

Monitaaa

Eelle
No moje vraj boli take preto ze on mi tu zlazu hore prisil na maximum, tak preto boli kockate, ked ta zlaza klesla na svoje miesto a odisiel opuch ostali gulate.
Ale ked mam pravdu povedat myslela som, ze budu trosku mensie ked mam taky mensi implos, ale samozrejme sa nestazujem na moju vysku akurat :-D
Olivka
Dakujem pekne, konecne som so svojim telom uplne spokojna a tiez velmi lutujem ze som nesla hned po dietati a schudnuti.
A ako inac baby, uz vypekate, darceky pobalene?

katy2205

babule, keď odpuchnú prsia zmenšia sa o dosť? Ja mám pocit že som si mohla dať väčšie.

A rada by som sa uistila keĎ beriete Wobenzym či si mám fakt dať 30 tabliet denne teda rozdeliť to na 3x10?