Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuz22

Matka177
161 a 45kg, zaklad tiez taký nulovy:D a ja som hlavne aj taký bojko, cize asi skor to uhrajem na tu istejsiu kartu s 280 ml ako tam nasilu nieco navyse tlacit. Kazdopadne pockam si na 3d vizualizaciu, ak to k niecomu bude a potom sa rozhodnem.
A mas ich pod svalom asi ze? Je ta bolest po znesitelna? 

Rozalka
Ďakujem za info. Ako som spominala, pockam si najprv na vizualizaciu a potom sa rozhodnem, co a ako

monikasss

tobias

ja si zo tri krát za deň vyhrniem podprdu a kuknem či je všetko ok dúfam že ta chvíľka nemôže ublížiť.
Ale tuším sa zmenšia,nemuseli, by teraz sú akurát a ďalšiu plastiku nechcem absolvovať. Snáď až tak moc sa nesfúknu.

monikasss

tobias

ja som bola v Brne na klinike Laurea a operoval ma Mudr. Petr Hýža........ perfektný empatický hodný chlap s krásnym úsmevom a záujmom o pacientov.

tobian

katy2205
ok tak mas dve mena :-)

a kolko vas tam bolo,ja som bola sama,lebo ze nejake opky maki zrusene,ale neva aspon som dlho necakala ledva som sa nachystala o deviatej som uz isla
inak s tym spanim to aj ja mam tak,take 3-hodky vydrzim a potom som stuhnuta a chrbat brutalne boli,kym sa rozhybem a nikedy som ako chrobak na chbate prevratene a nie a nie vyhrat,este ze mi moj tak pomaha,fakt nemozem povedat je zlaty a to bol proti tomu :-)

inak to aj ja mam to bublinkovanie,je to smiesne,ale tie jazvy ma zvyknu tak stipat to neni bohvie co,ale tesim sa ze je to za nami

katy2205

tobias

inak ja som tu pod nickom monikasss, úplne som zabudla že som tu už bola prihlásená a myslela som že ma to nezaregistrovalo tak aby Ťa nezmiatol ten nick katy2205. Neviem ako ho zrušiť.

katy2205

tobias

ano išla som v nedeľu večer mi už nič nebolo, bola som ok, skôr holky so mnou na izbe smrkali a pokašlávali.

Ako sa cítim? No strašne ma bolí chrbát, spím dve tri hodiny a cítim strašnú únavu.

Prsia mi začínajú odpúchať a snáď sa veľmi nezmenšia ale som spokojná. Ale dnes ma bolia jazvy trochu a občas mi tak brní v tých prsiach alebo cítim také akoby bublinkovanie, ťažko opísať.

Pán doktor Božský chlap, hneď by som ho brala všetkými desiatimi :D :D