Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Ahojte baby.
Prosím nemáte niektorá z Vás skúsenosti s MUDr. Švehlíkom z KE? má výbornú cenu a termín do mesiaca...dosť ma to láka, keďže som sa už rozhodla, tak to chcem mať čím skôr za sebou, ale samozrejme nie na úkor kvality.

ivava

monikass
no moja aj mna boli chrbat, ale v noci sa to da...sem tam sa zobudim a boli ma tak popravim vankuse a spim dalej..a sem tam dam tabletku na spanie Hypnox Forte je na prirodnej baze a je super.ale ked viac chodim boli ma viac ako ked lezim.a urcite prsiami casom hybat budes...

monikasss

inak babule ja stále spávam max. 4 hodiny, v noci sa zobudím na bolesti chrbáta a musím chvíľu chodiť a po hodke si idem zasa ľahnúť a keď idem na prechádzku a prídem domov bolia ma kríža a za krkom. Asi bude chvíľu trvať kým si telo zvykne.

Inak myslíte si že sa bude dať trošku s tými prsiami až zmäknú hýbať ja ich mám ako beton aj keď už odpuchnuté ale pochybujem že ich dám do nejakej podprsenky keď ich mám viac od seba. Inak sú strašne prirodzené ani to neni poznať.

ivava

Baby chcem sa spytat kolko prsia odpuchaju? mne sa zda ze ich uz opuchnute nemam...som tri tyzdne po opke, citim prsia akoby mam na mojich danu nejaku velku vypchatu podprdu ktora mi ich tlaciii...kedy ich uz zacnem citit ako svoje aspom trochu...