Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

monikasss

tak aspon niekto sa tu ozval.prosim ta co vsetko si potrebovala ake predoperacne krv u obvodnej interne ekg aj RTG pluc?a obvodneci na internomj si hovorila kam ides ?

monikasss

ivava

aj ja som si všimla že "nejak to vázne" ... šak holky chceme sa deliť s vašimi zážitkami, potrebujeme občas poradiť a málokedy sa stane že sa najde nejaká hodná duša a hodí radu do placu. Tak šup šup tuším s prichádzajúcim koncom roka vám odchádza aj chuť do života :D :D

janica25

acerka8 a co vsetko ti robili?mne obvodna odbery a este interne.staci to ci treba aj rengen pluc a neake dalsie vysetrenia?

acerka8

janica 25,

ja som predoperačné riešila tak, že som išla do sukromnej kliniky, kde mi všetko urobili aj som povedala, že na čo ich potrebuje. Súkromná klinika je najlepšia, nemusíš nič obvodnej vysvetľovať. Inak na opke som nebola, lebo som zostala chorááá.

janica25

asdfka takze aj obvodna vedela ze mas ist na augumentaciu ci si si len napisala na papier ze ake odbery potrebujes ci cely papier od doktora?

Asdfka

janica25:

Ahoj, ja som to tiez takto riesila cez obvodnu a doniesla som jej len papier, ze ake odbery potrebujem, to som neplatila ale potom na internom 10 eur lebo celu operaciu som si hradila sama.
A bolo mi to prd platne lebo som nakoniec ani nesla na op, az o pol roka na to, ale to som si davala robit uz internistu vsetko komplet a zaplatila som okolo 65 €

janica25

dievcence tak mne sa ro uz krati za dva tyzdne uz budem mat konecne prsia.zaroven sa bojim aby neboli ziadne komplikacia a aby som sa zobudila lebo moje deturence ma budu este velmi potrebovat.inak vybavovala som si uz u obvodnej a kedze idem aj nos a prsia tak som povedala ze idem na prepazku v nose a nechcela sim hovorit i prsiach lebo viete ake su doktorky.len chce vidiet presne papier kde to mam vsetko popisane ohladom operacie lebo som jej doniesla papier kde som si popisala ze ake odbery a co vsetko no ze ona chce vidiet aj papier.aj vy ste to takto riesili? ze ste doniesli papier od plast.chirurga a isli za ibvodnou ze idete na plastiku prs a potrebujete vsetko ohladom toho.aj ste nieco platili?a na internim tiez potrebuju neaky papier ze na aku operaciu idem?