Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Xexenka
Drzim palce aby bol vysledok aky si zelas. Ja som zvedava ako budu na mne vyzerat take velke implose,a inak tieto 600ml su ako tvoje,to mas ES a profil ?

campa

Monikass
Stále ich máš krajšie a krajšie.

Xexenka
gratulujem vyzerajú krásne,vôbec na tebe nevyzeraju veľké,máš ich akuratne.

Janica 25
Ja som objednana pred opkou na predoperacne v Novamede a budem platiť 50€.

xexenka

Bolesti ovela mensie ale aj to ze rez je pod prsom. Pravy bol odzaciatku ok.lavy obcas citim.. ja som ale ani pri prvych nemala xtra bolesti..

K tym bradavkam-ja sa budem asi aj modlit nex sa to nedoserinka
Bo s takymito by som bola spokojna. Som zvedava ci sa budu este menit a ako.

eelle

Janica

Mne predoperacné robila obvodná lekárka, brala to úplne normálne - až tak, že som sa čudovala, zobrala mi krv tlak odmerala, moč, interné mi nikto nerobil- ja vážne doteraz neviem ani čo to je :D na klinike to nikomu nechýbalo... Gynekológ mi robil sono, ani neviem či to bolo treba, len pre istotu som išla, tiež úplne normálne to bral ešte sme aj žartovali aj ekg ked mi robili úplne milé na mna boli aj sestrička aj lekárka ani sa nevyjadrovali k tej operácii, ja som bola tak milo prekvapená z tohto prístupu, ja mám dobrú skúsenosť... Ale naozaj sa tomu divým... Plus som neplatila vôbec nic :)

ewel007

Xexenka
Tak super ze uz mas po,som na teba myslela,mna reopka caka vo feb a chcela som sa opytat ci su bolesti mensie ako pri prvej opke a tak.diky

Zuleko

xexenka
fakt tie bradavky mas teraz o dost vyssie,tak dufamze budes spokojna a ze to tak ostane uz navzdy:-)Prska mas pekne a nie su to ani obryne,pekne k tvojej postave,ved tebe aj o melony neslo:-)

monikasss

xexenka

Ty že máš 600ml ? Ale nevyzerajú také mega, úplne idú k Tvojej postave, super. Ja rozmýšľam že pôjdem o rok do 500ml... ale uvidím.

monikasss

janica25

no ja som nepotrebovala RTG pluc /až od 40tky/. Ja som bola s močom u obvoďáčky, tam mi zobrala krv, vypísala so mnou dotazník ohľadom anamnézi čo mi dali na klinike a u internej mi urobili len EKG. Internistka sa bavila so mnou jak so psom akoby jej vadilo že idem na nejakú plastiku pŕs, vraj nevie či mi stačí EKG a že aby ma neposlali domov že to bude môj problém a bola protivná jak opica. Sestrička vyzvedala koľko to stojí a či to potrebujem a chujoviny okolo toho... jáj strašný prístup keď sa to netýka zdravotnej stránky ale estetickej tak ste výmyselná panička ktorá nevie čo s prachami, tak to berú lekári u nás. Inak na gyne sono a to je všetko. Anesteziologické si už urobia pred operáciou. Inak boli tam so mnou holky čo nemali vôbec interné vyšetrenie a neriešili to tam urobili im to priamo na sále. Vraj je to všetko moc nadnesené.

A normálne povedz že ideš na augmentáciu nemusíš sa cítit blbo, kašli na lekárov raz to prežiješ aj keď sa nebudú chovať vzorovo a prívetivo viac krát tam aj tak nepáchneš.

Inak najlepšia bola moja obvoďáčka, vravím že idem na augmentáciu a ona vôbec nevedela čo to je a potom vraví až som išla s komplet výsledkami o pár dní že: "Jeee a to budete mať silikonové prsa, to som nevedela?" No milé moje pipulenky toto sú podaktorí kvalifikovaní lekári. :D :D :D