Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

matilda1

musíš prispievat na toto forum, zozámit sa babami, no a potom sa odfotiť pred opkou a poslat fofo na galerie@zoznam.sk nesmieš zabudnúť do mailu uviesť svoj nick, no a potom čakať na dalšie inštrukcie od zajačika :)

angie77

tomaška a spolok kde ste? :))

fajčíš cica? ja niéééééééé :) poslušne hlásim , že som 6 týždňov od opky a už 7 týždňov nefajčím ...mohla by si sa ozvať ako sa máš a ako sa hojíš, a tak :)

angie77

zuleko

sexica provokatérka, na Teba už nemám ani slov,vyniknú na Tebe, ako sa majú cicy? nezmenšujú sa už? :)

angie77

xexenka

naozaj na Tebe nepôsobia tak velké alebo vulgárne, budú krásne uvidíš, ja Ti prajem aby toto boli už prsíčka Tvojich snov a rýchle bezproblémové hojenie

angie77

eelle

áno neboj, je to normálne a hlavne ranné stuhnutie a bolest však? alebo aj popichávaie počas dňa..je to normálne a môže sa to všetko aj znásobit pri blížiacom sa menzese..neboj, je to normálne

Kim

olivka, monikass

foto skresluje;)

fekynka

najdolezitejsie, ze si spokojna:)) ... zatial i ja, ale som narocna, tak cas ukaze, az sa usadia ake budu:o)

...PF 2013...

monikasss

xexenka, kim

aj ja chcem také veľké prsiaaaaaaa.
Už sa vidím že o rok idem znovu a to aspoň na 5OOml keď nie aj na 550ml to moji rodičia nerozdýchajú :D :D

monikasss

Babule prajem všetko dobré v Novom roku, veľa veľa zdravíčka s našimi prskami a len samé osobné a profesné úspechy...
A dúfam že sa tu budeme naďalej stretávať v hojnom počte. :) :)