Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

prave preto som sa ta pytala, lebo viem, ze si mala 390 a velmi sa mi pacili. Len fotky urcite skresluju a mozno vyzeraju na fotkach vacie ... A aku si nosila velkost po prvej opke? No to ja prave ani neviem, ci by mi dal viac ako 400, to sme sa ani nebavili ... musim sa este spytat :)

Zuleko

Tara
Tak ja som mala skoro ze take prsia ako ty a mala som 390ml,takze pokial chces take ake som mala ja ber 400,ale pokial chces vacsie este trosku od mojich tak chod do 450:-)

TARA_

ano, to som ja :) Ja mam teraz 80B, len to som uz kojila, predtym som mala vacsie. Neviem, ci mi staci tych 400ml alebo tlacit do vacsich ... ked som kojila, som mala 80D a tie boli super :)

Zuleko

Tara_
Ty si v galerke pod nickom TARA?Lebo podciarkovnik som nenasla:-)Ak ano tak som mala svoje povodne prsia velmi podobne tym tvojim:)

Zuleko

Tara
Ja som mala svoje prsia take slabsie jednotky.Podprsenkysom nosila 75A-75B ale tie mensie strihy:-)Pozriem ta v galerke a poviem ti ci mas vacsie alebo mensie ako som mala ja:-)

TARA_

Zuleko
Ahoj, pamatam sa, ze sa ta to uz niekdo kedysi pytal, ale nepamatam si odpoved :) Prosim ta ake si mala prsia este pred prvou opkou? Chcela by som dosiahnut aspon taku velkost ako si mala po prvej opke. Niktore 400 ml sa mi zdaju ok a na niekom male ... viem, ze kazdemu to urobi inu velkost, len neviem, co to urobi mne :) Mne doktor povedal, ze mam take male dvojky, cize take 1,5 ...

matilda1

dakujem angie77...ja zvazujem reopku tiez som asi rok a pol po opke tak som bola zvedava na nejake foto a dojmy z reopiek...

Zuleko

Cayman
Dakujem:* Ja som vzdy tuzila mat velke prsia.Hned po prvej opke som vedela, ze co len to bude mozne a budu peniazky pojdem na reopku.Najprv mi to urobit nechceli, ze je skoda nicit take pekne prsia, zatazovat ich a tak, no ja som bola neustupna a nakoniec mi doktor vyhovel, zaco mu velmi dakujem;)) Teraz som velmi spokojna a nedala by som ich za nic;) Tak to ti gratulujem o chvilu budes mamicka! A potom sup do vacsich;) Uz si aj rozmyslala aku velkost by si chcela?

xexenka

angie77

dakujem velmi pekne. ja som aj rada ze to az tak nekrici hahaa

janica25, cicimici

dakujem :)

cayman

ahooooj, tak u mna to bolo ako tak nutne..