Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

Xexenka,
nádherne prsícka boli pekne,ale aj pred tym ako ti jeden prsnik klesol.Mozes byt max spokojna.
Kimka,
taktiez pekne prsička,ale maš ich ešte obidve napuchnute sa mi zdá.Ked sa usadia budu dokonalé :-) Ja mám napuchnuty hlavne lavy prsnik a dost ma nanom stale boli sval :-(,no nič treba vydrzat.Inak ano zo zaciatku sa mi zdali byt male,ale pomaly si nane zvykám,nakolko som pierko tak k mojej postave su tak akurat si myslím :-)

xexenka

Ewel
Kdezeeee, len som si prala podprdu pooper.tak som normal.nahodila. Dr. Povedal aby som uz nosila hodku normalnu abo bez.. len kvoli jazvam moc necem

Zuleko
Nooo vyzeraju riadne ;)

Zuleko

Kim
pekné prska,len by si ich mohla odfotit aj z dialky,lebo takto to skresluje.Popravde som myslela,ze s tvojim zakladom budes mat vacsie tie prska,ale su velmi pekne.Mozes byt spokojna,skus tam potom nahodit aj fotky z vacsej dialky.