Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Babky
krasny a optimisticky vstup do noveho roka a vela uspesnych operacii v roku 2013...
mne sa to uz tiez krati ,jupiii

Zuleko

Xexenka
Ja mam tiez dlhsiu jazvu nez aku som mala pri 390 ml, je to aj logicke kedze tak mame riadne velky implos;)

february

bambulkova ahoj, fajn, že si sa ozvala, ja všetko ok, vytešujem sa z prsíčok, všetko bez problémov klop klop, teším sa už na jar a leto :) Hoď nové foto, nech kukneme tie krásky

Všetkým babám všetko dobré do Nového roka, nech sa Vám splnia malé aj "veľké" sny!

campa

Zuleko
Niet čo dodať,paradne ich máš v tom tielku,riadne bomby.
Kim
Ešte ich máš opuchnute a musia sa ti usadiť,ale určite sú krajšie ako tie čo si mala predtým.
Xexenka
V tom čiernom tielku sú riadne,bez podprdy nevyzeraju take veľké.Mohla by si sa odfotit aj z boku ako tie prsia máš.

Krásny SILVESTER a všetko to najkrajšie do Nového Roku