Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

ivava

no ved ja uz tiez rozmyslam ze zasnem nosit aj normalnu na hodku dve..ale ked este nemam ziadnu kupenu iba ak mamkinu C kovu ale ona ma len cipkovane a to mi dost drazdi uz tie aj tak dost precitlivele bradavky..tak neviem..ake nosis tie podprdy?mozu byt take latkove?take nie uplne tenucke ale mam na mysli take co drzia tvar aj ked ich nemas oblecene..to moze byt?heeej no da sa povedat ze ruky uz dviham v pohode..este nezdvihnem uplne nad hlavu ale myslim ze uz aj to bude zachvilu..a dakuejm za pochvalu mne sa tiez tie tvoje pacia..si myslim ze mame take podobne..:D

ivava

cicimici
pozerala som tvoje foto mas ich krasne...kolkatku mas pooperacnu.ukami uz v pohode hybes hore dole?ja ich mam take skrehnute...a bolia ked dvyham.ale musim cvicit s nimi su ochabnute..

Lia86

Zuleko

Wau!!! Akoze nemam slov, naaadherne prsia, a ta velkost, ach. Normalne si ma navnadila do vacsich, ja mam 410 ml, ale malia sa mi. Kde si bola na reopke? nemas pocit, ze su tazsie? V pohode zozenies podprsenku?

ivava

cicimici
dakujem no dufam ze to nic nieje lebo je to dost tvdsie tam pri kraji...a hej mne doktor kazal uz cez den nosit kosticove podprdy od tretieho tyzdna...niekedy dam a niekedy nie...a sem tam sa citim v normalnej lepsie ako v pooperacnej v tej som moc stiahnuta a tlaci ma aj pod pazuchou.a na boku som neskusala spat...a asi este dlho nebudem mam respekt..aj ked to spanie na chrbte ma uz riadne sere...

cicimici

ivava

ahoj aj ja som dnes 3 tyzdne po a tiez ma bradavky ale ze brutalne bolia jedna viacej ako druha ale ja si myslim ze je to normalne a ze je to hlavne kvoli tej podprsenke lebo ked som bola na stehy tak mi sestricka vravela ze ked si zakladam podprsku mam si bradavky tahat nad ten presiv co je na podprske ale ked dam cecanu dole tak mam tie presivy vytlacene do spodnej casti bradavky tak myslim ze ta bolest bude tym..a to ye si jedno citis inak ako druhe to je tiez urcite ok..mne sa tiez skor usadilo to ktore viac namaham i ked este stale nie su 100%..uz nosis aj normalne podrdy?a skusala si uz spat na boku?

babiky aj ja sa pripajam a prajem len vsetucko to dobre do noveho roka,ziadne komplikacie,plne krasne vystrihy a splnenie vsetkeho po com tuzite..

zuleko,xexenka
krasne prsicka kocky kloubuk dole

kim
este ich mas dost vysoko moja ale ked ti trosinku padnu budu super a uvidis budes spokojna..myslim ze su dost velke

tomasova

angie
ahoj mojko,som tu..........a klobok sklanam ze nefajcis,parada...ja fajcujem jak pred...inak sa mam fajn,len od vcera ma nejako pobolieva lavy prsnik...inak su uz mekucke a skoro ako moje...bola som 28 na kontrole a doki ma chvalil ze mam take krasne jazvy ako niektore baby po polroku,a ze mam uplne vse ok...inakby som mala ist teraz po 3mesiacoch ale ze kludne staci az po polroku....tak sa tesim..a ty co prska???

eelle

angie

dakujem za odpoved moja:) ano rano to je dost zle, pichat ma to nepicha... neviem si predtsavit ze niektore baby po mesiaci uz cvicia...

a naozaj nevadi ze ked som tri tyzdne po op tak kadzyden ked sa sprchujem som bez pooperacnej? ja mam vtedy pocit ze mne tie prsia vtedy odpadnu :(

ivava

Baby aj mna troska pobolievaju a hlavne bradavky mam strasne citlive.som 3 a pol tyzdna od opky.a baby jeden prsnik z boku na spodu mam nejaky tvrdsi ako druhy je to normalne???