Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

Lia86
Nebola si s trskom spokojná? Pýtam sa lebo ja k nemu mám ísť 28 a tiež vysoký profil polytech
prosím odpíš mi či si bola nespokojná aby som si to mohla ešte premyslieť

Lia86

Zuleko, veru rozbieha sa to tu s tymi 600kami :)ja ked som pred 3 rokmi riesila opku, tak 400ky boli maximum :D co uz, udala si novy trend :D

lenka19796

angie 77. lucia 3110 dakujem vam kocenky ,ste ma potesili.nevedela som sa rozhodnut a nakoniec kvoli casovym problemom som sa rozhodla pre dr.Pikulu. som rada ze s nim maju dobre skusenosti,ja uz idem druhy krat po 12 rokoch ,kedysi ma operovali v Martine a bolo to hruuuza.nikdy viac
bude mi davat 500 vysoky profil.Mate ich niekto,su to eurosilikony

Lia86

Cayman,

Ja tiez zvazujem vacsie cici, take 600ky asi, len zvazujem, ci pred detmi abo az po... Ale uz by som asi sla ku Cervenovi. Ty by si ku komu sla? Mne sa velmi pacia Cervenovske typicke cici :)

Lia86

Janica25,

Trosku neskor odpisujem, prepac...
Ja mam 410 ml, VP, okruhle, Polytechy, bola som v BA u dr Trsku. No musim priznat, ze sa mi malia, uz ocumujem cici Zuleko :) pojdem do vacsich, urcite :D len zvazujem, ci pred alebo az po detoch.