Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaela

Ivava
Asi tyzden možno dva po kontrole. Teraz som 9 týždňov po a nemám tam nič. Neviem či tade neviedol ten tunel skadial doktor vkladal implos, ale to len tipujem. Mne to bolo normal vidieť ako vystupene tvrdé miesto. Tiež som sa bála že čo ale v pohode. Neboli ta to,že?

misaela

Ivava
Asi tyzden možno dva po kontrole. Teraz som 9 týždňov po a nemám tam nič. Neviem či tade neviedol ten tunel skadial doktor vkladal implos, ale to len tipujem. Mne to bolo normal vidieť ako vystupene tvrdé miesto. Tiež som sa bála že čo ale v pohode. Neboli ta to,že?

ivava

misaela
jej moja troska mi padol kamen zo srdca lebo aj ja to tam mam presne tam kde si napisala.aj si si to masirovala alebo nieco ja idem na kontrolu až o dva týždne.dakujem Ti pekne a kedy Ti to asi zmyzlo...

misaela

Question
Mne dr. Cerven tiež nukal okrúhle 450. Mám 165/53 nakoniec mi dal na moje želanie 400. Treba ratat aj s tým že čím si stihlejsia tým menej prirodzene bude vecsi implos vyzerať. teda ak nemáš dobrý základ a dostatok tuku a kože. A že vecsie prsia spôsobia na že pôsobíš trochu mohutnejsie. Najme ak nie si veľmi vysoka. Ja niekedy rozmýšľam či som nemala ísť do anatomov, ktoré by na mojej hrudi vyzerali prirodzenejsie ale zas zas ten pocit ako pekne vyzerajú prsia v tielku aj bez podprdy...

misaela

Question
Mne dr. Cerven tiež nukal okrúhle 450. Mám 165/53 nakoniec mi dal na moje želanie 400. Treba ratat aj s tým že čím si stihlejsia tým menej prirodzene bude vecsi implos vyzerať. teda ak nemáš dobrý základ a dostatok tuku a kože. A že vecsie prsia spôsobia na že pôsobíš trochu mohutnejsie. Najme ak nie si veľmi vysoka. Ja niekedy rozmýšľam či som nemala ísť do anatomov, ktoré by na mojej hrudi vyzerali prirodzenejsie ale zas zas ten pocit ako pekne vyzerajú prsia v tielku aj bez podprdy...

misaela

Ivava
Ja som mala tiež tvrdé miesto. Kde sa prsnik naboku napaja na rebrá, asi 10 cm pod pazuchou. Bolo aj viditeľné a tvrdé na dotyk. Ked dom ho v 5 týždňoch ukázala dokimu na kontrole povedal že to súvisí s hojenim tkaniva a zmizne. Mal pravdu :)