Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fufu

Nikoll,
asi záleží na rozsahu zákroku, mne bude robiť len trochu kožu na bruchu a nie svaly, tak dúfam, že to nebude také hrozné. Inak by mi to ani naraz nerobil.U Ježovitovej boli tri známe a sú spokojné. Ja som bola u nej na konzultačke, ale mna neoslovila. Bola u nej operácia aj v zľavomate, tak si myslím, že k Červeňovi sa asi nečaká tak dlho bez príčiny.

Nikoll25

Fufu
To ozaj uz nerobi v pezinku???fuuuha tak to som nevedela...no aj svagrina mala cisarsky a ze vacsia bolest ako cisarak ale ved kazdy je iny....

fufu

Nikoll,
aj ja som chcela Pezinok, ale povedal, že tam už nerobí. Dá sa do Zvolena a B. Bystrice, kam idem ja,lebo prsia aj s bruchom robí len v BB. To brucho vraj bolí menej ako prsia. Ja som po dvoch cisárskych, tak akú-takú predstavu asi mám:)

Nikoll25

Ewel007
no ved s tou pomocou to budem musiet nejako zariadit,moja mama taje proti tak ona mi asi moc nepomoze a muz moze z roboty nejake 2-3 dni viac nemoze...tak uvidime :)
Ja idem estelen na konzultacku,v juli,idem k Cervenovi....to esteneviem aku velkost a ani znacku,tomu sa nerozumiem,ale velkost by som chcela najviac 350 a asi gulate impl.paci sa mi napr.cifrova ake mala tie prve :) a ty mas ake a kam ides?

ewel007

Nikol

Urcite si na tie prve dni zozen niekoho,kto ti pomoze a taktiez aj s malym,ja som mala sice bolest dlhsie ako niektore baby tu s fora ale s preskami som to zvladla tesila som sa ze uz mam konecne po a plny hrudnik..tak jasne ze len nelezis,ja som prechadzky striedala a oddychovanim v posteli,lebo som bola rychlejsie unavena ale vsetko sa to da pekne zvladnut,ved pre krasu musime nieco vydrzat nie ?:-)
Kedy a u koho mas opku a ake budes mat implose?

Nikoll25

Ewel007
no to je uz starsi...ja mam len rocneho ale bude mat dva ked pojdem na obku...a je to velka bolest?neviem si tu bolest predstavit,to len lezis?

ewel007

Nikol

Som na md,ale maly ma 4,5r a je dost samostatny a ked som bola v lete na opke mal 4rocky a pekne sa to dalo,este on mi nosil mineralku alebo ovladac do postele ked som mala v prve dni bolesti:-)

ewel007

Lilka

Jaska nech to uz za to stoji a myslim ze tie 575-600ml budes mat na tvojej postavicke paradne,uz sa tesim kedy pisnes,ze mas termin :-)