Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

NO tak som sa vcera dozvedela ze by som mala skoncit u Cervena a ako tak citam asi dobry vyber co myslite?ale vraj ma na dva roky plno...co o tom viete vy co ste tam boli .Bojim sa ze dovtedy si to rozmyslim:-(

mravcadlo1

Mám na vás otázočku neviem či to dokážem napísať tak ako to myslím. Mám po plastike brucha cca 1,5 mesiaca ťahali mi ho hore aj dole hned po opke to bol hrozný ťah ako to bolo napnuté bolo jasné že je natiahnuté na maximum ale teraz ked to povolilo tak v oblasti pod prsiami v strede a a tam kde mám žalúdok ta koža malinko povolila je vidno že mám tu kožu celkovo povolenú od brušnej steny, ked som sa na to pýtala dokt. tak mi povedala že je tu ešte možnosť napichať to kanilou resp. poprepichávať aby sa tam začal tvoriť kolagén a vyplnil ten priestor medzi svalom a kožou. Nepočuli ste niečo o tom. Dúfam že ste ma ako tak pochopili lebo neviem to inak popísať

Nikoll25

Fufu
To mas pravdu jej robili toho viac na brucu nielen kozu...no hovori sa ze CErven je najlepsi len ma trosku odradza to ze nerobi v Pezinku...aaj cena by ma zaujimala..

mravcadlo1

monikasss no on myslel pred uzlíkom a to je myslené tak že to čo máš pri koži u teba je to asi za uzlíkom záleží s ktorej strany sa na to kukneš :D

monikasss

Dievčatá...

potrebujem sa spýtať jednu vec. Mne doktor povedal že si mám odstrihnúť na konci tie vstrebatelné stehy, keď som sa spýtala či pred uzlíkom alebo za, povedal že pred ale to nejak nedáva zmysel, ako sa mi môžu vstrebať stehy keď sú nad kožou zauzlené? Že ja som to blbo pochopila? Už som mesiac po a stále tam tie uzle mám čo je pochopiteľné keďže som ich neodstrihla. Doki je teraz na dovolenke a nechcem mu volať.