Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ewellka

mne moj Dr. tiez neodporucal ES ze ich velmi nerad dava mi povedal ze s Mentormi nagormi ma najlepsie skusenosti.

ewel007

Bimbi

jasne, že aj cena je podstatna :) aj som písala do Puli a vraj na mieru nerobia imploše.. ja už by som mala najradšej uspešne po, aby som mohla potom riešiť zase niečo ine :))
Ešte sa dohodnem s dokim, do mailu napísal že mi da ES takže asi to tak necham, písnem mu ešte mail, a viem že dr Červeň na ES neda dopustiť, tak myslím že by nemal byť poroblem.
Budem mudrejšia, ked sa doki vyjadrí.

bimbi

Ewel
Citam ako sa rozhodujes o znacke, tebe ide o velkost ak sa nemylim a k ES ste sa s dokim priklonili kvoli rozmerom, ze mentory take velke nerobia al. pri tych istych ml su mensie.. takze mas dve moznosti.. bud si das mentory na objednavku al. zostanes pri standartnych ES.. otazka je ci ti do terminu opky vedia vyrobit na mieru mentory.. toto by si si mala zistit podla mna najskor, ked trvas na tom februarovom termine..

ewel007

Dakujem kocky,ved to ze kazdy doki ma svoju znacku..tomaska cicuska uz som na to myslela,ze ak nebude mat doki cas odpisat tak by som isla este na jednu konzultaciu,inak vravel ze ma full jan/ feb tak asi preto nema cas na maile.

Honey777

co sa tyka tych nagorov,kazdy pise,ze su pevnejsie...ja zas ked som bola na konzultacii u cervena mi ich hned odporucil,vraj mam pevnu kozu a su maksie tak ja uz vazne neviem,daval mi ich porovnavat aj v ruke.ale kvalitne su oboje si myslim,inac by s nimi nerobil.

tomasova

ewelinka
ahoj cicula,a preco sa tam neobjednas este raz a nepreberes to s nim osobne???skus zavolat a pytaj si najskorsi termin...a k tym znackam,ja si myslim ze kazdy doktor ma oblubenu znacku a kazdy ti povie nieco ine..mladek preferuje mentor a nagor a cerven zase neda dopustit na ES...myslim ze je to jedno...tak by som to riesila osobne a narovinu sa mladeka spytala co si naozaj mysli o ES...tak ti drzim palce v rozhodovani.