Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

tomaska

no zlatko ja sa stretku poteším, ale asi až po opke či?:)
ja podprdy vôbec nekupujem mam tri ale väčšinou som bez :D

0705bubu

matilda1
ahoj no ja som si dala najvacsie ake sa mi mohli dat mala som dve velkosti a dohodnuty sme boli tak ze pri opke skusi tak aj tak a zobudim sa a povie mi ze ake dal. ale ked ma nadopovali pred opkou tymi ukludnovakmi tak som chcela tie vacsie a hotovo. a som rada ze ich maam asi by som banovala keby mi dal 360ml miesto 410. ja mam obr boky tak konecne som teraz taka symetricka hihi. rockov mam uz pozehnane mam dve dcery a starsia mala vcera ze 16 :-))) juuj aj ja chceeem ...

ewel007

tomaska

ale čo si moja nebudem ho tak obhanať, on je zlatý :) písali sme pred sviatkami maile, on sa určite ozve ale ak by nie tak určite zavolam na recepciu že aka je situacia, inak ta blondínka tam je zlata :)

tomasova

ewelinka
tak ja by som zavolala tym kraskam na recepciu a objednala sa na kontrolu a dokiho prekvapila,po maile nevibavis nic konkretne...aspon to skus a uvidis aky termin by ti dali...

ewel007

tomaska

ja som to mala take že mi to bolo aj vidno vo výstrihu :( bola som zufala, ale naštastie sa to upravilo :) neboj nič určite to bude oki :) je mi to trapne ale zajtra mu skusim znovu napísať :D

tomasova

ewelinka
ja ked som to zistila skoro som onemela....ale teda mam to len v hlbokom predklone,ked stojim ci sedim tak su krasne....aj ta velkost sa nejako upravila,uz vecsie by som asi nechcela....no ved uvidim co poviem ked zbadam teba po opke...len bombarduj toho dokiho na osobne stretko,po maile je ti onicom,tam ti nenapise vsetko to co ti povie osobne....