Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

smejo

chcem väcsie implantaty teraz mam 400 a je mi to malo.Ja som bola u Ocenasa v LV on rad dava anatomy, okruhle moc nechce to len ja a mozno par bab vynimky inak väcsinou stale anatomy.A cerven ten rad robi obe a take väcsie kozy .Pre toho spravneho sa musis sama rozhodnut.Ake mas teraz svoje?

smejo251

No ja by som chcela samozrejme vacsie ale aby boli take prirodzene ,urcite nechcem gule mne osobne sa take nepacia.A preco planujes reopku?

lilabmw

smejo251

ahoj no zalezi ake prsia si predstavujes sme tu baby aj od Cervena aj Ocenasa aj Mladeka aj kopec inych ale co citam tak zväcsa od tychto.A ti operuju hocikde Nitra, Levice,Banska Bystrica Zvolen a este na viacerych miestach.A ked chces mat pekne prsicka oplati sa si pricestovat :-) Bolest ked si rodila uz toto zvladnes ale ja som nemala nejake extremne bolesti ide o to ako znasas bolest podla mna a ako si ju pripustis.Niektore sa moc sanuju az prehnane a potom ich boli aj ked pohnu rukou je to individualne.A ja planujem reopku takze odpoved ci by som do toho sla do toho rizika aj sto krat za ten vysledok to stoji.

lilabmw

ewellka
neviem nepovedal ze preco vtedy som sa moc o to nezaujimala dala som na neho on je predsa Dr. a u neho su aj ES lacnejsie napr.Ale ked pojdem na konzultaciu sa opytam nato urcite.A inak ked ti zistis nieco tak tiez daj vediet.

smejo251

Ahojte,mam 2 rokov a mam dve male deti.Pri pohlade do zrkadla to nie je nic moc hej viete si to predstavit.Nikdy som nemala velke prsia ale teraz som sa rozhodla vymenit slonie usi vymenit za krasne prsia.Len Vas chcem poprosit o nejake bliszie veci ohladom toho kedze vidim ze mate vela skusenosti :-). Ja sa neviem rozhodnut lebo vsetci ci maju prsia spravene boli niekde inde ako v KE a tie co maju robene v KE nemaju pekne.Ake mate vy skusenosti s lekarmi?Da sa vydrzat ta bolest?mam 2 a 3 rocne deti zvladnem to?A tie co ste uy po operacii sli by ste do toho este raz?

fufu

Nikoll
mne dal termín o 8 m., ale vyšlo to na leto, tak som to dala na september. Cenu si presne nepamatám,lebo idem naraz aj na brucho, tak už neviem koľko to bolo iba za prsia.

Nikoll25

Ahojte kocky,v juli idem k Cervenovi na konzultacku,kolko asi bude trvat od konzult.do operacie?a este otazocka,mam rocne dieta,za aku dobu ste boli ako tak funkcne v domacnosti?a ake ceny ma cca CErven?dakujem :)

ewel007

lilkabmw

a prečo moja nevieš?ked tie ES mi presne vyhovuju čo som si vybrala kedže nagor a mentor končia pre mna pri nizkych ml :D

kvet11

Lucia83

Mne sa páčia moje prsia som s nimi veľmi spokojná len sa mi zdá že bradavky mám tak vyššie niekedy mi vytrčajú skoro s každej podprdy ked si skúšam ale to už je detail oproti tomu čo som mala pred tým :)) a jazvy sa mi tak trošku ako končí šitie roztiahli niekedy sa to stáva no čo už.....
Bola som cez týždeň v Parndorfe a v Calvin Kleine mali podprdy po 9€ :))