Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Nikol

a pre aku kliniku si sa rozhodla?
dosť blizko máš teda Nr, tam som bola aj ja operovana v Avelane dr. Mladek, ja som maximalne spokojna..
je nas tu viac a už mám s toho miš maš, ale mala si už aj niekde konzultaciu či?

Nikoll25

Bimbi
Je mi to jasne ze sa to tu stale premiela dookola len mne sa to vsetko nechce citat,a radsej citam ako je teraz a nie ako to bolo predrokom :)
Niesom z BA ale z HC len som to chcela mat co najblizsie :)
Tie fotky co sem davate si moze pozriet kazdy?aleboako to je,rada by som videla prace :)
A teba kto operoval?

angie77

0705bubu

ja som na tom podobne tiež mám už 13 ročnú babu :) a po tých sviatkoch a po opke a nič nerobení pár kil navyše, dúfam že aj ja do leta niečo zhodím :)

matilda1

0705bubu.....ty mas vlastne gulate chcel ti take dat lebo mne to nechce dat ja mam anatomy ale to poklesne sa mi zda ze pri tych gulatych je ten dekolt taky krajsi lebo ja nosm stale podprdu a som si myslela ze ked budem mat silikony tak budem len tak chodit aj bez v lete najma.:)

xexenka

V girl

Ako vidis foto pred reopkou lavy bol uplne padnuty tak mi ich dr.vymenil za vacsie cim sa dvorce nadvihli
Je to teraz lepsie no neviem ale dufam ze to tak zostane ked sa usadia. Bo aj tie prve boli zozacitku ok. Nebudem mysliet negativne :)
Velkost je ok ;)

xexenka

Ewel
Tak ja som spokojna
Myslim ze aj keby mam vlnenie ja to necitim nakolko som mala ako taky zaklad. Takze ti neviem poradit a ani neviem porovnat :/
Mne pride ze je dost pevny myslim hustota

matilda1

0705bubu.........jej u mna to iste doktorko ze skusime od 320 do 405 max lebo ja ziadny tuk ani kozu tiez som mu povedala ze nech da maximum ale zase nie za kazdu cenu ze radsej pojdem niekedy este raz...tak ty uz mas dietky dve no super ja nemam deti este a neplanujem tak preto este raz chcem do toho ist a dufam ze to bude ok....opky sa ani tak nebojim ako zase tych vybavovaciek okolo toho a marodky lebo ja som taky workoholik:)ale urcite chcem ist zase ku trskovi ja som s nim bola max spokojna ved napisem co v piatok poriesime...