Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Smejo
Nikto si nerobi z teba srandu a radi ti poradime.. ale naozaj pristup do galerky dostanes len vtedy, ak posles aj svoje fotky aby si mala aj ty zalozeny svoj album.. Potom si mozes pozerat nase albumy.. Takze sa pofot bez tvare, posli na galeria@zoznam.sk napis svoj nick co tu pouzivas a zajacik ti posle pristupove hesla..

tomasova

smejo
a co sa ti na mne zda ako nenormalne????ze som ti ako jedina odpisala a poradila???tak velka vdaka za poklonu....po druhy krat si radu nepytaj.

Mery NR

tomaskova, angie77
ďakujem pekne baby, aj ja som spokojná, prsíčka mi robia radosť, úplne splňajú moju predstavu. chcela som ich mať hlavne čo najbližšie k sebe, teraz sa mi niekedy zdá, že sú až neprirodzene moc blízko :-)) tú podprdu mám z New Youkeru, 75C veľkosť, pushupky. Pôvodne by som mala nosiť 70D,lenže takú veľkosť neviem nikde nájsť a cez net objednávať nechcem, takže 75ky na obvode vždy prešívam. Na fotkách a vo výstihu sa zdajú veľké, to preto, lebo meriam len 158-160cm (presne ani neviem) a 46kg, takže sú také troječky tie 320ky na mne a popri tom obvod hrudníka cez prsia mám len 83cm! Ale keď si dám volnejšie tričko sa úplne stratia. Inak vaše kočky sú tiež krásne, pekne prirodzené :-) V Avelane si jedna baba dávala so mnou robiť 710 (už jej 3 opka) a keď sme si ich na kontrole na wecku porovnávali ich mala skoro ako ja a nosí 4ky podprdy. Tiež som nechápala ale všetko to robí aj výška, váha,obvod hrudníka, mala nad 180cm
zajacik
Ďakujem pekne za nahodenie fotiek :-)

matilda1

0705bubu.......no lebo u teba je to pekne niektore ked maju gulate tak to maju take vystupene az pri krku pomaly a to sa mi nepaci preto ja som to hned riesila tymi anatomickymi a aj on ze radsej tie..ale presne ja som uz rok aj pol po opke a je pravda ze to poklesne co sa pri tych gulatych asi nestava....no Trska podla mna robi velmi podrobnu konzultacku ja pri prvej opke som bola asi tri krat na merani a vsetko podrobne mi vysvetlil co sa mi velmi pacilo....ja si teraz urobim pekny dekolt ale musim si dat pushapku...ty ich mas pekne...aj spis na bruchu netlacia ta?inak ja z toho co som mala predtym a teraz aj tak je to uzasne ale pokusa ma:)dufam ze nebudem lutovat

angie77

smejo251

ale naozaj je to tak ako písala tomasova, musíš sa odfotit bez hlavy, inak nedostaneš prístup do galerky a poslat na galeria@zoznam.sk a napísat aj svoj nick..bohužial inej cesty niet a navyše musíš prispievat aj na forum

0705bubu

matilda1
ahojky ja som vela nastudovala pred tym ako som sa rozhodla ze ake. a kedze moje pred boli ze chlapec hihi rozhodne anatomy by mi nic nevyriesili dole prsnik a hore ploche. ked uz je nejaky ten zaklad tak sa to da pekne spravit sak niektore baby maju perfektne tie anatomy ale tiez aj to ze ked sa to nahodou potoci alebo sa nieco potento hned to vidno a gula ked sa aj potoci stale gula. A tesi ma ze nemam to take ohranicene hore ako niektorym babam je to aj dost vidno ze maju implos. a na konzultacke sme to riadne s dokym prehodnotili povedal ze sa mi daju dat aj gulate tak som sa potesila :-))))ale pomeral ma ponatahoval kozku az moooc ...dal si naozaj zalezat a potom na kontrole po 2 mesiacoch povedal ze super ze sme isli do gulatych bol spokojny tak co uz potom ja ze jak blchaa prestastnaa :-))

smejo251

tomasova

hahaha velka sranda...som si myslela ze normalne zeny tu chodia co si chcu pomoct a poradit si ale asi som sa mylila....